Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gond, hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond, hogy én nem értem el nagy eredményeket az életben?

Figyelt kérdés
Sok lány szereti azt, ha valaki letett valamit az asztalra, de én nem találtam még meg azt amiben igazán tehetséges lennék és szívesen csinálnám. Amúgy dolgozom és egyedül élek, igaz a lakást is örököltem, de rossz érzés az, hogy nem találtam még meg azt amibe örömömet lelném és szívesen csinálnám. Az oktatási rendszer nagyon kicseszett velem és gondolom ez több emberrel így van, mert ismerőseimnél is azt látom, hogy hiába végeztek el egy egyetemet ők se szerették annyira. Nekem csak annyi célom van, hogy megtaláljam a páromat szeressük egymást és építsük az életünket. 27/F
2017. márc. 15. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem gond.


én elértem nagy eredményeket (karrier, miegymás), és ettől még nem lettem a nők szemében több.

2017. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal,hogy húzd ki magad.

Folytatásként cseréld le a ruhatárad.

Légy új külsőleg és belsőleg egyaránt.

2017. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A nagy eredmény szerintem nem baj. Inkább az a probléma, hogy nem találtad meg mi az, amit szívesen csinálnál. Én a lelkesedést szeretem látni a másik arcán, hogy valami dologban (ami nem nő) képes szenvedélyes lenni. Bár hozzáteszem, hogy én egy idealista típus vagyok.

28n

2017. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#3: szerintem ez nem idealizmus.


valóban ez az egyik legfontosabb, hogy az ember találja meg, amit szeret.


volt párom, aki imádtam a munkáját, volt aki gyűlölte. teljesen másként álltak az élethez, pedig nem függött össze a keresetükkel a dolog, aki szerette, elvileg ő volt a sikertelenebb

2017. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igazából nem is az eredmény a lényeg, hanem a céltudatosság és az önbizalom (ami sokszor az eredményekbő jött).


Hogy legyen párod, meg építsétek az életeteket, ez már jó kezdésnek! DE! Még azért mehetnek mellé a hölgytől független célok.

Pl (teljesség igénye nélkül) elkezdek futni, lefutok egy félmaratont; megtanulok egy nyelvet/készséget ami érdekel, olyan munkát vállalok amit szeretek csinálni; elutazok valahova egyedül, stb!


Nem gond, hogy még nem tudod, mit akarsz pontosan, de jó, hogy törekedsz afelé. Listázd fel magadban, ami érdekel, kezdj el utánanézni. A sok dologból ha 1-et megvalósítasz az elején, már elindultál egy jó úton, sose kevés elkezdeni.

2017. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Nem gond, hogy még nem tudod, mit akarsz pontosan"


azért 27 évesen ez már elég gond... ennyi idősen már az embernek el kell indulnia abba az irányba, amit csinálni akar, még akkor is, ha egyetemmel "húzza az időt", ha jól értem a kérdező meg nem igazán csinált ilyet.

2017. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember semmilyen nagy dolgot nem visz véghez az életben, a neve nem marad fent örökké, de még csak a faluban sem fogják különösebben emlegetni vagy irigyelni, de erre nincs is szükség. Nem csak az a nagy dolog, ami számokban mérhető, nem kell céget alapítani meg ilyesmi. Ez az apa pl. egyedül neveli a gyermekeit, ez szerintem elég nagy dolog. [link]


Ne a nők miatt akarj nagy dolgot csinálni, hanem magad miatt. Ha pedig mélyen magadba nézel és ott azt látod, hogy te semmi rendkívülit nem szeretnél, csak a pároddal együtt építeni az életet az teljesen oké! A legtöbbünknek ez az élete. A hétköznapok is tartogatnak elég megpróbáltatást, és ha valaki kitartó, hűséges, áldozatkész az már egy nagyon nagy dolog. A gyk-n is láthatod, hogy olyan alap dolgokat nem tudnak megtenni a másikért, hogy leteszik a cigit. Ez az egész felnőtt párkapcsolatok kategória a bizonyíték arra, hogy a látszólag kis dolgokban való helytállásra is csak a nagy emberek képesek.


Az a valami, amit hiányolsz meg majd el fog jönni, csak ehhez tevékenynek kell lenned, kicsit nyüzsögni, emberek között lenni, mert ha leülsz a sarokba búslakodni, hogy valami hiányzik az életedből, akkor biztosan nem lesz változás. Ezek a dolgok maguktól szoktak rátalálni az emberre, nem lehet sürgetni, csak késleltetni tudod a negatív érzésekkel. Úgyhogy fel a fejjel, és ne engedd át magad a haragnak, irigységnek, félelemnek stb, mint a többi ember, hanem egyszerűen csak élj.

2017. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Engem egészen addig nem zavar, amíg ambíciózus a másik, amíg törekszik arra, hogy haladjon az életben, és emellett megtalálja azt, amit szeret csinálni.


Ha csak rinyál, de a kisujját sem mozdítja meg, az eléggé taszító.

2017. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Valamennyire gond ahogy észrevettem.

Én értem el eredményt, de nem olyan látványosat, mert a többség azt nem érti mi az. A bankszámlámat meg nem kötöm mások orrára...


Én megtaláltam azt amiben örömömet lelem, és szívesen csinálnám, de ezek nem megfelelő célok, sőt ezt céltalanságnak mondják: motorozás, megtalálni a párom, később egy örököst összehozni, és a legszórakoztatóbban élni az életet.


De az emberek túlnyomó többségénél a cél csak is a karrier lehet, meg a papírok gyűjtése, hogy minél nagyobb rangot érj el egy virtuális rendszerben, és sok pénzt termeljél egy több ezer kilométerre jakuzziban üldögélő milliárdosnak, egy olyan munkával ami fontosnak látszik de az égvilágon semmivel nem viszi előbbre az emberiséget.

2017. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Pl (teljesség igénye nélkül) elkezdek futni, lefutok egy félmaratont; megtanulok egy nyelvet/készséget ami érdekel, olyan munkát vállalok amit szeretek csinálni; elutazok valahova egyedül"


:)))))



A teljesség igénye nélkül mióta egyedül vagyok:

- futottam félmaratont

- leraktam egy angol nyelvvizsgát

- munkahelyet váltottam, és most álom melóm van, elő is léptettek


Hehe, csak az egyedül utazás maradt eddig ki, de már tavaly megvettem a repjegyet, és nyáron megyek...


Nagyon remélem, hogy a próféta beszél belőled, és ezek után az égiek mellett egy hölgy is mosolyogni fog rám :)

2017. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!