Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gond, hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond, hogy én nem értem el nagy eredményeket az életben?

Figyelt kérdés
Sok lány szereti azt, ha valaki letett valamit az asztalra, de én nem találtam még meg azt amiben igazán tehetséges lennék és szívesen csinálnám. Amúgy dolgozom és egyedül élek, igaz a lakást is örököltem, de rossz érzés az, hogy nem találtam még meg azt amibe örömömet lelném és szívesen csinálnám. Az oktatási rendszer nagyon kicseszett velem és gondolom ez több emberrel így van, mert ismerőseimnél is azt látom, hogy hiába végeztek el egy egyetemet ők se szerették annyira. Nekem csak annyi célom van, hogy megtaláljam a páromat szeressük egymást és építsük az életünket. 27/F
2017. márc. 15. 11:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
#9 "ezt céltalanságnak mondják: motorozás, megtalálni a párom, később egy örököst összehozni, és a legszórakoztatóbban élni az életet." Szerintem meg ezek az igazi célok. Mi értelme a vagyont, a képzettségeket, a sok élményt halmozni, ha nincs kivel megosztani? A legtöbb ember attól érzi magát igazán boldognak, ha az örömét nem csak magányosan éli meg. Valójában kevés ember van, aki igazán jól érzi magát egyedül, a többség csak bedumálja magának, mert nem akarja, hogy mások lesajnálják.
2017. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Erre csak azt szoktam mondani, hogy előbb kéne egy közös asztal, mert értékeket nem fogok a sárba dobálni.

30/f

2017. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az oktatási rendszernek semmi köze ahhoz, hogy neked nincsenek céljaid vagy örömteli munkád az életben.


Ez pedig gáz, mert ez egy ember személyiségének szerves része.

2017. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nincsenek céljaim, hanem nem találtam még meg azt amit igazán élveznék. Vannak céljaim most elkezdtem pénzt gyűjteni, mert szeretnék valamit megvenni és az is a célom, hogy megtaláljam a páromat és együtt tervezzünk. Ez is egy cél. Az oktatási rendszert igenis lehet hibáztatni, mert az lenne az igazi feladata, hogy megmutassa az emberekben a kreativitást, a tehetséget és nem kis tudósokat kéne kitermelni, mert ez megy már több évtizede.
2017. márc. 15. 19:26
 15/17 anonim ***** válasza:

#14: 27 évesen már kár az oktatási rendszert hibáztatnod.



Én nagyon kilógtam belőle, rengeteg gondom volt vele (ami érdekelt, azt nem tanították, amit tanítottak az nem érdekelt, 1-2 nagyon jó pedagógus kivételével a többség azt látta bennem, aki kérdez, aki vitatkozik, aki nem csak körmöli amit a tanár mond).


Elég mélyről kezdtem 18 évesen, elmentem egy marha rossz hírű főiskolára, mellette dolgoztam, így ezer év alatt végeztem el. Ennek ellenére mára nagyon jó állásom, biztos egzisztenciám (elég kiemelkedő fizetéssel) van, mert nem adtam fel, mert amit az iskolapadban nem tudtam megtanulni, azt elkezdtem magamtól. Soha egyetlen munkára nem mondtam nemet, ha abból tanulni lehetett, bármennyire is vacak volt. Aztán 10 évvel később beért a gyümölcse.


Te viszont csak nyafogsz, a múltban élsz.

2017. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Megvan a mai adag önfényező egoista válaszolónk. És most mit vársz mit mondjak, boruljak térdre eléd ezért? Kend a hajadra a főiskoládat és a munkádat! Én nem csak anyagi dolgokra értettem ezt a kérdést hanem bármire.
2017. márc. 15. 21:40
 17/17 anonim ***** válasza:

lollypop93:

Szerintem is ez lenne a normális, ezért írtam. De láthatod ahogy lepontozták a válaszodat, hogy a karrieristáknak csak a karrier a fontos.

2017. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!