Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tréfálhatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tréfálhatnám meg a párom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eléggé (nagyon) összevesztem a párommal. 2-3 napig nem is beszéltünk. Eközben egyik nap pénzt akartam levenni a közös számlánkról...és ott vettem észre, hogy nincs a kártya a pénztárcámba 😲 Gyors hazatűztem, megnéztem az ő tárcáját és ott volt. Amúgy mindig nálam van. Ezen cseppnyit kiakadtam...azon gondolkodom hogy szivassam meg???(csak normáliskörülmények közt) Ötleteket várnék, mit csináljak?
2017. márc. 16. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le beszélgetni mint 2 felnőtt ember.
2017. márc. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

húzd meg a haját, vagy ez oviban már nem szokás

csak egy ötlet, mi lenne ha felnőnétek?


24F

2017. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Költözz el.
2017. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintetek ez tényleg semmiség? Engem nagyon felhúzott evvel. Amin összevesztünk azt megbeszéltük már. De a kártya még nála. Bár lehet neki már nem is jut eszébe hogy elvette és hogy visszaadja...

Szóval túlreagálom ezt? Akkor Szerintetek kérjem vissza? Vagy sutyiba vegyem vissza, ahogy ő is elvette? Ti mit tennétek?

2017. márc. 16. 07:31
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

En bemennek a bankba es levetetnem a hozzafereset a szamlankrol. Uj kartyat csinaltatnek magamnak.

Vagy a regi pinkodjat megvaltoztatnam. Aztan probalja meg kitalalni...


A kozos szamlat sose ertettem. :/

N

2017. márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem reagáltad túl. Ezért írjuk hogy beszélgessetek ahelyett hogy ilyen pitiáner húzásokat csináltok ha valami baj van. Az én véleményem szerint semmi nem jogosít föl egyikőtöket se hogy egymás cuccai között turkáljatok és pláne a párodat arra hogy ellopja a kártyádat.
2017. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!