Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újrakezdés, lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés, lehetséges?

Figyelt kérdés

Barátnőm 3 hónapja szakított velem, összetörte a szívemet, 2 hónapba telt, mire talpra álltam.

Igazi nagy szerelem volt mindkettőnk részéről, de voltak problémáink, amiket szerintem "kis" odafigyeléssel meg lehetett volna oldani, de szerinte nem és ezért szakított velem.

Azóta nem beszéltünk, nem találkoztunk, nulla kommunikáció volt köztünk.


Tegnap előtt írt a születésnapomra és utána 1 órát chat-eltünk.

Kiderült, hogy még nincs túl rajtam. Mondtam neki, hogy találkozzunk, de ő ehhez még időt kért, viszont nem zárkózott el tőle, sőt ő is szeretne, csak még képtelen rá.


Szerintetek ha ő 3 hónap után is érez irántam valamit, akkor van esély újrakezdeni?

De ha még nem tud velem találkozni, az mit jelent?

Mit csináljak? Azt hiszem újra beleszerettem...


2017. márc. 16. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül szakított veled, legközelebb is hasonló lenne a végkimenetel.

Felesleges erőltetni, ha nem megy, nem megy.

Szüksége volt a kis lelkének egy kis simogatásra, megadtad neki, megy tovább az útján, te meg maradsz és szenvedsz.

Ilyenkor úgyis a szív után megy az ember, úgyhogy tökmindegy, de én szóltam ;)

2017. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem értelek.

Ő keresett meg, ő írt rám, én semmit nem mondtam neki az érzéseimről, csak fölvetettem a találkozás lehetőségét. Ő nem tudja, hogy ebben a 2 napban rajta kattogok.

2017. márc. 16. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Megkeresett, mert unatkozott. Jobban unatkozott, mint amennyire unt téged amikor kidobott. Esetleg két szék közé került utánad és nem akar egyedül lenni.

Kár győzködnöd magad, "ő keresett" meg ilyenek... Ilyenkor tudom nehéz tisztán látni (voltam hasonlóban én is). Ha igazán vissza akarod szerezni, akkor próbáld azt sugallni felé, hogy nem annyira érdekel. A hiúságára lehet hatni ezzel, és akár még újra beléd is szerethet (sarkítva: mert úgy érzi nem kaphat meg), de nem lesz hosszútávon működő kapcsolat, és te újra koppanni fogsz.

2017. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!