Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Annyit van szó átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Annyit van szó átlagos ilyen meg átlagos olyan jelzőkről. Linkelnétek számotokra átlagos nőket?

Figyelt kérdés

Gondolom mindkét nem különbözően látja mi az, hogy valaki átlagos pont azért mert heteroszexuális mivoltából elfogult.


Eddig még nem sok ilyen kérdést láttam ahol lányokat kérdeznek arról, hogy szerintük hol van ez a szint jelenleg közöttük.

Ha valaki nem szívbajos még magát is kirakhatja vagy elküldheti üzenetben lehetőleg valami semleges képfeltöltő oldalra töltve ahonnan nem lehet visszakeresni kiről van szó.



2017. márc. 17. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én rákerestem a google-ben az "átlagos lány"-ra, de akiket kidobott, szerintem mind átlagon felüli. A képek közül őket mondanám átlagosnak, mind alkatra és arcra:


[link]


[link]

2017. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

pl ő:


[link]



róla mi a véleményed?

2017. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

[link]



Én őt nőként átlagosnak találom. Számomra ő egyáltalán nem csúnya, de nem is olyan kiemelkedő szépség, átlagos.

2017. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Dongaben ***** válasza:
31%
Ez az egész dolog, hogy "10-es skálán" mennyi? Egy amerikai baromság, amit sokan bevesznek. NINCS ilyen! A külső egy adottság, amin lehet kicsit javítani, vagy rontani. A szépség elmúlik, de a benső, az marad... A 21. században még mindig ott tartunk, hogy ez a lényeg?
2017. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy 10-es skálán legyenek osztályozva, hanem, hogy úgy nagyjából a nők saját nemükből válogatva milyen szintre helyezik az átlagos jelzőt.
2017. márc. 17. 22:37
 6/23 Dongaben ***** válasza:
Akkor, elnézést!
2017. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így megítélni.Sosem volt átlagos arcom,de nem is volt szép viszont egy átlag feletti test járt hozzá,egy átlag alatti bőrszínnel....

Nem volt gondom soha a párkereséssel!

2017. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#7 Milyen az az átlag alatti bőrszín?
2017. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
2017. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem azt is érdemes volna megkérdezni a nőktől, hogy ilyen szempontok alapján taksálják átlagosnak, akire ezt mondják... Mert lehet h tök más szempontok számítanak a legtöbb nő számára.


Pl olvastam olyan hozzászólást, hogy a sminkelést egy döntő tényezőnek tekintette, vagy hogy a vastag szemöldököt miért nem szedi egy nő, mert az döntő... vagy hogy mennyire szolizik, vagy milyen alapból a bőrszíne, meg festi-e a haját stb.


A legtöbb férfi viszont nem ilyen szempontok alapján dönt a szépségről... Ezért kellene megkérdezni a nőket a szempontokról, nem csak fotót kérni, mert sok férfi mást fog belelátni, és azt gondolja: "áhá, túl keskeny az arca, ezért választotta átlagosnak egy nő", holott lehetséges, hogy az a nő, aki választotta a fotót, észre se vette, hogy keskeny a fotón a nő arca, hanem hogy milyen a sminkje, például...

2017. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!