Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Annyit van szó átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Annyit van szó átlagos ilyen meg átlagos olyan jelzőkről. Linkelnétek számotokra átlagos nőket?

Figyelt kérdés

Gondolom mindkét nem különbözően látja mi az, hogy valaki átlagos pont azért mert heteroszexuális mivoltából elfogult.


Eddig még nem sok ilyen kérdést láttam ahol lányokat kérdeznek arról, hogy szerintük hol van ez a szint jelenleg közöttük.

Ha valaki nem szívbajos még magát is kirakhatja vagy elküldheti üzenetben lehetőleg valami semleges képfeltöltő oldalra töltve ahonnan nem lehet visszakeresni kiről van szó.



2017. márc. 17. 22:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Látom, rajtam kívül más is átlagon felülinek látja a több nő által átlagosnak mutatott arcokat... (Gyakran alakra is hasonló eset.) Hozzátettem tegnap, hogy az se kizárt, hogy ha viszont egy nő szerint szép egy másik nő, nekem meg lehet, h átlagosnak, vagy csúnyácskának fog hatni, férfiszemmel.


Fene tudja, statisztikailag sok számú kép esetén mi lenne, de valaki küldött nekem privátban Eva Mendes fotót. Nem tudom, ki ő, nem is izgat, de akkor már reagálok itt, ha már egyszer elküldte a fotóját valaki.


Tök átlagos Mendes arca számomra. Legalábbis a latin arc többnyire nem jön be nekem.


De hát tényleg ízlés dolga is. Mindenesetre tartom, hogy a nők átlaga sok más olyan szempontot vesz figyelembe a szépségnél, amelyeket a legtöbb férfi nem, vagy alig. És megfordítva. Persze lehetnek közös szempontok is.


Meg hát ez ösztön kérdése is, avval összefüggésben meg hormonoké is.


Amiket írok, azért is érdekes, mert sok nő szerintem görcsöl, hogy "jaj, hogyan tetsszek a pasiknak.... hogyan??", miközben tök szép arca van, meg alakja.


Míg egyes nők, akik meg vannak elégedve a külsejükkel, sokuk szerintem teljesen átlagosnak néz ki, férfi szemmel, legalábbis az én szememmel. Ilyen a legtöbb női modell, meg szépségversenyre jelölt nő. Számomra elmaradnak a szép fogalma mögött, ritka kivétellel, mert steril, lelkileg üres tekintetű plázacicák, semmi különös arccal, alakkal. Amolyan elmegy... jó esetben az ágyban... Aztán kész.


Ellenben a hétköznapokban vannak olyan gyönyörű arcú nők, lányok, hogy csak na, de szépségversenyre nem is gondolnak, sőt, sokuk önbizalomhiánnyal küzd...

2017. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
32%

...folytatom, a 20-asra reagálva,

aki ezt írta:

"Cara Delevingne átlagos?! Nőként mondom, szerintem arcra tökéletes, bár ízlések és pofonok :)"


Akkor most én is reagálok, tehát férfiszemmel:

tök átlagosnak látom az arcát:


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Még Dakota Johnson is átlagos.
2017. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!