Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Annyit van szó átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Annyit van szó átlagos ilyen meg átlagos olyan jelzőkről. Linkelnétek számotokra átlagos nőket?

Figyelt kérdés

Gondolom mindkét nem különbözően látja mi az, hogy valaki átlagos pont azért mert heteroszexuális mivoltából elfogult.


Eddig még nem sok ilyen kérdést láttam ahol lányokat kérdeznek arról, hogy szerintük hol van ez a szint jelenleg közöttük.

Ha valaki nem szívbajos még magát is kirakhatja vagy elküldheti üzenetben lehetőleg valami semleges képfeltöltő oldalra töltve ahonnan nem lehet visszakeresni kiről van szó.



2017. márc. 17. 22:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
37%

Hozzáteszem férfiként: az összes eddigi fotón szép arcú nőket láttam. Nem átlagosakat. Pedig eléggé háklis vagyok az női arcokra, és mégis... Meglesném, hogy nők milyen női arcot tartanak szépnek... lehet h én mag pont azokat fogom csúnyácskának látni, ki tudja...


Érdekességből ezt is megpróbálhatjuk akár...

2017. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Jennifer Lawrence tök átlagos.Nem csúnya,de nem is szép.
2017. márc. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#9 ő egy szép nő!
2017. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Hát ezekről nem vagyok mind meggyőződve, hogy átlagosak. Jennifer Lawrince meg Amy McDonald mondjuk szerintem is tök átlagos. Meg a kutyás hölgy is.

[link]

Na ő is elég átlagos, pedig ünnepelt szupermodell és színésznő.

2017. márc. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt a bal oldalira gondolok, a jobb a "fotosoppolt" változat


[link]


nekem nőként ezek pl. átlagos lányok


és igen, én is észrevettem, hogy sok férfi a különösen szép nőket ért átlagos alatt

2017. márc. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%

Felnőtt férfiként mondom, akiket linkeltetek azok nekem kb mind átlagon felüliek. Szerintem nem lehet csak a nő külsejét nézni ilyenkor, kell a kisugárzás is, és egy kép olyan, hpgyha pl. mosolyog rajta egy nő sokkal vonzóbb lesz, mintha búskomor fejet vág, szóval lehet egy mosolygós képre aztmondja valaki, hogy ő átlagon felüli, de lehet hha ugyanaz a nő komoly fejet vág egyből átlagossá válik.


Nekem átlagos ő, ti erre 10ből 10en azt mondanátok, hogy átlagon felüli:

[link]


És akkor ezek után itt van róla más kép, élőben kb. ugyanilyen jelentéktelen, mint ezeken a képeken, kisugárzása neki 0.

[link]


[link]

2017. márc. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem beszélve arról, hogy egy jó ruha, vagy tökéletes smink mit dob egy nő külsején, a csúnyából átlagos, az átlagosból simán átlagon felüli válhat.
2017. márc. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már teljesen belezavarodtam, egy két kép kivételével nálam mind átlagon felüliek a belinkelt hölgyek. Azt mondom hagyjuk a francba ezt az "átlagosozást", ízlések és pofonok.
2017. márc. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy rosszul van megközelítve az átlagos jelző, és nem arra a lányokra használják, akik nem szépek, nem csúnyák.

Tudjátok, van az a tipikus "lány a szomszédból", nem egy kikent-kifent díva, vagy nem egy agyontetovált lila hajú extrém szépség.

Nem tudom, értitek-e mire akarok kilyukadni, én erre gondolok, hogy talán azért linkelnek szép csajokat átlagosként.

2017. márc. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%
Cara Delevingne átlagos?! Nőként mondom, szerintem arcra tökéletes, bár ízlések és pofonok :)
2017. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!