Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne valamit felmutatnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne valamit felmutatnia a férfinak, hogy legyen barátnője?

Figyelt kérdés
Itt most inkább az anyagiakra értem. Sokat lehet azt hallgatni, hogy legyen jó jövedelme, stabil egzisztenciája, külön élés és kocsi. Én meg azt látom, hogyha egy nő normális értékrendű akkor nem azt nézi, hogy mit ért el az életben, hanem az értékeit. Persze vannak érdekre menő kislányok, de ők úgy is rosszul fognak járni a végén.
2017. márc. 18. 16:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, forditva is elvárás, engem sokszor "interjúztattak" pasik, sokszor totál nevetségesen, mert attól rettegtek, hogy majd el kell majd tartaniuk egy nőt. Nem keresek sokat, de keveset sem, vidéki viszonylatban átlag fölött vagyok. Volt olyan barom is, akinél többet is kerestem. Nem mellesleg ezzel folyton olyanok jöttek, akiknél jobban kvalifikált vagyok. Nagyon kellemetlen, amikor valaki csak a pénzről tud beszélni.
2017. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!