Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fojtsam el magamban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fojtsam el magamban az érzést?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki több mint 2 éve bejön. Sokat hülyéskedünk, beszélgetünk, vitatkozunk... Konkrétan olyanok vagyunk, mint a rossz házasok kezdetek óta. Csak egy pici bökkenő van a dologban: barátnője van. Sose beszélünk a kapcsolatáról, így nem tudom pontosan, hogy mi a helyzet. Az eszemmel tudom, hogy tiltott számomra, de a szívem mást mond. Nem másztam rá a srácra, volt hogy nekem kellett leállítani, amikor nyomult volna. A barátnőjével kb 3-4 éve vannak együtt. El lehet nyomni az érzést magamban vagy hogy lépjek túl rajta?
2017. márc. 20. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

ha jóban vagytok, és nem vagy egy féreg, nem cseszed szét más kapcsolatát, a saját boldogságodért.


Pláne úgy, hogy azt sem tudod h működne-e illetve, hogy ő egyáltalán tőled akarna-e olyat.


Mert szexre megkapod, de maga a szex édeskevés egy igazi kapcsolathoz.


Ha szingli lenne azt mondom ok, próbáljátok meg, de így?

Ha tényleg jóban vagytok, nem akarhatod hogy hagyja ott a mostani párját, főleg ha szereti, és jól megvannak.

2017. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem teszem tönkre a kapcsolatát... Sose kezdek foglalt pasival. Nálam ez alapelv.
2017. márc. 20. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. Csak ott rosszabb,mert nős a férfi.
2017. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!