Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismersz olyan nőt, aki megaláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismersz olyan nőt, aki megalázta magát?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ismersz-e olyan nőket (nem tiniket), akikkel a párjuk szakított és ők ezt nem akarták tudomásul venni. Továbbra is próbálták visszaszerezni és ehhez mindent bevetettek,de valójában csak megalázták magukat. Ha ismersz ilyen nőt, akkor az miként alázta meg magát, miket csinált..stb. 27/N
2017. ápr. 2. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerek.
2017. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem ismerem, de pár hete volt egy kérdés egy csajtól...

írta, hogy a párja bántotta fizikálisan és lelkileg is mégis könyörög neki, hogy fogadja vissza...

többször elküldte elég durván és mégis könyörög neki

ő is tudja, hogy megalázza magát, de kapcsolatfüggő, legalábbis ő ezt írta


24F

2017. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szergej55 ***** válasza:
Igen.
2017. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A srac hetekig nem irt ra,majd amikor rairt es randit kert az csakis "szoban" volt jo,ha a lany irta h menstrual,hirtelen megfajdult a srac feje es nem ment at.A lany lelkesen likeolgatta a srac selfijeit,mikozben a srac kb a lany szulinapjan sem koszontotte fel es sorolhatnam.Szerintem fel eve nem volt mar kapcsolatnak nevezheto a tortenet,mikozben a lany magaban kereste folytona hibakat es a sracot.mentegette h biztos azert ilyen mert a szulei,vagy a kis lelke,meg h visszahuzodo v workacholic stb.Egyszeruen nem volt pofaja megmondani h nem szereti,a lny meg loholt utana h megjavitsa a semmit.
2017. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Exem volt ilyen.

Az utolsó évben már nagyon rossz kapcsolatunk volt, amikor felhoztam a szakítást, totál kiborult, könyörgött, öngyilkossággal fenyegetőzött, megalázkodott a végletekig, megsajnáltam, vele maradtam.

Végül mégiscsak odáig jutottunk, hogy leléptem, ő már előtte pasizott, úgyhogy szerencsére kimaradt a fenti műsor.

Összejött egy ilyen címeres gyökér náci suttyóval, aki csicskáztatta, más nőkkel kavart mellette, tehát nagyon rosszul bánt vele, viszont amikor az a fickó is szakított vele, neki is eljátszotta ugyanezt, amit nekem, hiszti, könyörgés, öngyilkosleszek, stb.

A fickó persze lesz-rta, úgyhogy megint engem vett elő, és alázta porig magát, ugyanaz a műsor, könyörgés, öngyilkosleszek, stb., persze megint megsajnáltam, de már volt annyi eszem, hogy ne kezdjek vele komolyan.


És nem egy tini csitriről van szó, hanem egy 38 éves nőről.. elképesztően szánalmas.

2017. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ismerek. Magamat. Inkább le sem írom a sztorit. :D
2017. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Még tiniként volt egy barátnőm.

Kavart egy sráccal, bármit megtett neki amit kért tőle a srác sze x u álisan,akár a kocsiban is. De lesütött a srácról hogy csak kihasználja,kb mindenki észrevette csak a barátnőm nem.

Még ki is röhögték a suliban a haverjai a arácnak,m évfolyamtársak közül mindenki tudta,milyen "k.r va" volt.

És annyira meg akart felelni mindenkinek vagy nem tudom,hogy nem vette észre,mennyire megalázzamagát így szegény kis szűz lány. Sajnáltam is, de szerintem agYilag valami nincs rendben velem már 21éves, és még mindig ott taet,hogy kiéli magát.

De számomra ez távol áll.

2017. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, én saját magam. Ma már komfortos vagyok vele és nem félek szembenézni azzal, amit anno "elviseltem" :)
2017. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak nézz szét itt a kérdések között, ahol a nőket veri a férjük, vagy jobb esetben csak nem törődik velük és a kapcsolatukkal, de hát a "szeretem" és a "néha egész jó vele" nagy úr...

Illetve olvastam itt egy történetet, ahol a lány a srác küszöbén aludt, ő kissé defektes volt szerintem.

2017. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Magamat.

Bevallottam a srácnak, hogy szeretem. Kb. leszarta.

Azóta inkább nem mutatom ki az érzelmeim. Bár tudom így se jó de nem fogok újra megalázkodni senki előtt. Olyan férfi még egy nem született.

2017. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!