Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismersz olyan nőt, aki megaláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismersz olyan nőt, aki megalázta magát?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ismersz-e olyan nőket (nem tiniket), akikkel a párjuk szakított és ők ezt nem akarták tudomásul venni. Továbbra is próbálták visszaszerezni és ehhez mindent bevetettek,de valójában csak megalázták magukat. Ha ismersz ilyen nőt, akkor az miként alázta meg magát, miket csinált..stb. 27/N
2017. ápr. 2. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen az exem is ezt tette mikor szakitottam vele.Kb 1 evig csinalt fura dolgokat,az elejen jobban nyomult es beteges dolgokat tett,kovetett,zaklatott es uj kiszemeltem is zaklatta sot a csaladom es ismeroseimet is.Aztan ezekkel szep lassan alabbhagyott.Komoly kapcsolatom lett es nehezen de felfogta,hogy minden ilyen huzasaval magat minositi.
2017. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 mikeXxX ***** válasza:

Igen ismertem !

1 Nem fogta fel hogy a nem az nem !

2 Nem fogta fel hogy nem véletlen nem veszem fel a telefonom !

3 Nem fogta fel azt sem hogyha küld sms-t nem válaszolok rá !

4 És ezek után még próbált nyomozgatni utánam mindenhol !

5 szerintem már ezek is elég szánalmasak még egy férfinél is nem hogy egy nőnél !

37f

2017. ápr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én is belefutottam legutóbb egy ilyen sztoriba, bár közel sem olyan mértékben, ahogy itt fentebb írták. Beleszerettem valakibe, akiről tudtam, hogy csak kihasznál, mégis reménykedtem benne, hátha erősödnek majd az érzései irányomba. Természetesen erről szó sem volt, folyamatosan ismerkedett más nőkkel mellettem, míg végül már olyan mértékben megalázott, ahol végre észbe kaptam és kidobtam. Természetesen mindenért én voltam a hibás...
2017. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!