Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon a minden feministát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a minden feministát lefeminácizó férfiak (és nők) tisztában vannak azzal, hogy a feminizmus nem a nőis felsőbbrendűséget, hanem a férfi és női nem egyenlőségét hirdeti?

Figyelt kérdés

Természetesen, mint minden nézetnél, itt is található szélsőséges hozzáállás, de egy nézet egészét értelmetlen és valótlan a szélsőség miatt elítélni, ha az egyébként pozitív dolgot képvisel.


[link]


2017. ápr. 3. 11:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 kendrazoltan ***** válasza:
53%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ajánlom figyelmetekbe :)


Jaguar-Warrior, jó, hogy vannak itt még gondolkodó emberek, így legalább nem azt érzi a fajtánk, hogy olyan széllel szemben plsáInak, ami ellen nincs elég nagy "nyomás" a kukiban...

2017. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
37%

18-as vagyok.

21. Pont erről beszélek én is, hogy csak olyan dolgokon akarnak változtani amik őket pozitívan érinti. Az ő fizetésük emelkedjen, őket engedjék el a menstruáció idejére fizetett szabadságra, mert az jár stb, stb. Honvédséghez valóban nem nagyon akatak bevonulni. Meg igazából az is mindegy nekik, hogy a férfiak csinálják többségben a legaja munkákat. Szippantós autót sem nagyon akarnak vezetni, pedig ott aztán nagy nemi egyenlőtlenség van, és még nem is annyira nehéz fizikai meló. Ilyen az ő egyenlőségük.

2017. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
54%

A legsúlyosabb és legundorítóbb formája ennek a feminizmusnak, amikor már kvótákat követelnek maguknak az olyan állásokban, ahol semmi munkával sok pénzt lehet keresni :D

Legyen a parlamenti képviselők számánál kötelező női kvóta, legyen a pártok vezetőségében kötelező női kvóta, legyen a vállalatok vezetőségében női kvóta, stbstb.

De érdekes módon a kukás, bányász, meg utcaseprő munkákra nem követelnek kötelező kvótát.. :DD

2017. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 Szergej55 ***** válasza:
100%
Még mindig nem értek egyet azzal, hogy a kérdező is pontozhatja a válaszokat a saját kérdésénél, pont az ilyen fröcsögő kis nímandok miatt.
2017. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
95%
Csak ha én nem akarok gyereket, azt nehezen hiszik el. A többség akar gyereket. Gondolják, én is, csak hazudok, vagy meggondolom magam. Ezért lenne szép, ha apukáknak is otthon kellene maradni a gyerekükkel - akkor "nemileg" mindegy lenne, kit vesznek fel, mindenki kiesik majd a munkából.
2017. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 Szergej55 ***** válasza:
54%
Ja, amit kifelejtettem: az egyenlőség nevében több női útépítő-betonozó munkást és bányászt követelek, valamint a hajléktalanok között se csak 1:9 arányban forduljanak elő a férfiakhoz képest!
2017. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
Itt ki mit dolgozik?
2017. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
55%
Én is követelem, hogy minden második szex lovaglóban legyen, mert igazságtalan, hogy férfiként ötször annyit kell mozognom mint a nőnek. Sérülnek a jogaim, mert ugyan ahhoz az örömhöz nekem több befektetett munka kell.
2017. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
57%

Nők ordibálják a negatívumokat, de titkolják a sok pozitívumot, amit amúgy alapnak tartanak, és nem látják, hogy a férfiak nem kapják meg ezeket.


A megvalósítható egyenlőség már megvan. Szavazati jog és iskoláztatás és munkavállalás (szülésen kívül, ami jogos) a nőknek is teljesen alap. Ez a három volt talán a legfontosabb anno a huszadik század elején, amikor elkezdték ezt az egészet. De most még folytatják, mert úgy gondolják, hogy még többet lehetne kisajtolni az egészből. Hát nem. Az értelmes nők is látják, hogy kamu az egész, csak lustulni és csalni akarnak sokan.

2017. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
39%

Egyébként felhívnám a feministák figyelmét egy igen súlyos munkaerőpiaci egyenlőtlenségre.

Ha egy nő és egy férfi jelentkezik egy kukás állásra, szinte biztosan a férfit fogják felvenni.

Ha egy nő és egy férfi jelentkezik egy segédmunkás állásra, szinte biztosan a férfit fogják felvenni.


Úgyhogy hajrá, büszke feminista csajok, követeljetek 50%-os női kvótát a kukásoknál és segédmunkásoknál!!

2017. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!