Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti járnátok feminista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti járnátok feminista nővel?

Figyelt kérdés

Én feministának tartom magam ami azt jelenti, hogy ha felmerül ez a téma, akkor kiállok a véleményemért és megvédem a nőket. A hímsovinizmus minden formáját elítélem, mèg a nőket viccesen degradáló szóvicceket is pl. szőkenős poénok. Nem engedem meg kapcsolatban az ilyet.

Olvasok is a témában, ilyem témájú fòrumokon is szoktam kommentelni.

Ezen kívül még annyi van, hogy elutasìtom az udvariassági formákat pl. ajtònyitás, előreengedés, kabát ráadás stb. Szerintem ezen a nők alsòbbrendűségét szimbolizálják. Nem hagyom hogy a férfi bármit fizessen helyettem.

Ja ès kikötès, hogy házasságkor nem veszem fel a fèrfi nevét csak akkor ha ő is felveszi az enyémet, a gyerek pedig mindkettőnkèt megkapja.

Ez a mértékű feminizmus zavarna titeket?

23/n



2017. márc. 8. 17:14
 21/92 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Nekem olyan nő kell, aki nem akar férfi lenni.
2017. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ez az udvariasság néha olyan gyerekesnek hat. Anyukám is úgy tartotta régen a kabátot, aztán megtanultam felvenni, aztán megint felejtsem el? Minek?


Általában rokonoktól nem zavarnak az ilyenek, mert nem a puncimnak szól. De idegenek annyira erőltetik... mikor az utca végén vagyok, de már tartja a kaput, nekem meg sietnem kell nyolc szatyorral. Vagy az irodaházban hosszú, keskeny lift van, és gyűlölöm, hogy azzal, hogy előre enged, az egyetlen kijáratot elállja előlem, konkrétan sarokba vagyok szorítva.


Meg sokan közeledésnek használják. Egyszer egy tanfolyamon voltam, szünet volt, és felálltam a székemről. Alacsony, normál testalkatú lány vagyok, fiatal, nem kell segítség felállni. A csávó meg nyúl, hogy átkarolja a derekamat, hogy felsegítsen. Egy székből való felállásnál!

2017. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
100%
És akkor holnap reggel bemész helyette dolgozni? Mert ha a nőknek otthon a helye, akkor dolgozni se kell ugyebár...
2017. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
93%

"a nők pedig azt amihez értettek: főztek, mostak, takarítottak, gyereket neveltek"


Ez nem biológiai, csicskamunka, amihez nincs kedved.


"A nő a gyengébbik nem, tetszik vagy sem ez így van."


Ez pár kivételt leszámítva így van.


"Ha nem hiszed, vigyél fel egy 120 kilós hűtőt a 4dik emeletre a barátnőddel, próbáld ki"


Vittem, hogy hány kilós, nem tudom, de az egész lakás felszerelését felcipeltük. Nem kaptam érte medált, nem lettem jobb ember.


Egy ember értékét nem az határozza meg, hogy hány kilót bír el.

2017. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Aki nem járna feministával, az az ágyban is ultraszar, úgyhogy ne sajnáld, kérdező, ha emiatt dobnak :D
2017. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 A kérdező kommentje:

#27

Ne haragudj de ezek nem érvek voltak hanem a nők degradálása.

Igen a nők gyengébbek fizikailag, ez ìgy van. De szerinted egy ember értékét az határozza meg hogy milyen erős? Szerinted a férfiak azért érnek többet a nőknél mert eredendően erősebbek? Ennyi? A fèrfiak végzik a fizikai munkák nagy részét, de ha a nők nem dolgoznának akkor kik tanítanának (a pedagógusok nagy része nő) dolgoznának a hivatalokban stb?

A fizikai erőn kívül a kèt nem között semmi különbség NINCS. Egy rendőr miért ne lehetne nő? Az igazoltatáshoz semmilyen erőre nincs szükség.

Ha a nők gyengèbbek testileg (nem fizikailag) akkor mivel magyarázod hogy szinte minden országnan tovább élnek mint a fèrfiak? Szellemileg sem vagyunk gyengébbek egyre több a női tudós is.

Nem tudom elfogadni azt az érvelést, hogy te többet érsz nálam mert fizikailag erősebb vagy. Ez nem az állatvilág, a testi erőnek nagyon kis szerep jut a társadalomban.

2017. márc. 8. 18:42
 27/92 anonim ***** válasza:
50%
Gondot nem vennék a nyakamba. Egy dolog ki mit gondol, én sok mindent elfogadok, de hogy nekem évekig ezen kelljen kattognom, vitatkozni, véleményezni, aztán úgyis lesz min fennakadni mindig... kösz szépen kihagyom ezt a főnyereményt.
2017. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:
32%

Megjöttek a feminácik....

Nem járnék ilyen nővel.Mindegyik ostoba.Lásd a csajt feljebb aki a szexuális teljesítménnyel mossa össze a dolgot...

2017. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
22%

#28

"Ez nem az állatvilág, a testi erőnek nagyon kis szerep jut a társadalomban." Akkor miért kell titeket haza kísérni esténkét ? Miért rettegtek konfrontálódni egy férfivel ? (nyilván nem itt, hanem az életben)


Én arra próbáltam utalni, hogy a férfi erősebb így gyakorlatilag ha akarja, akkor azt fogod csinálni amit akar mert nincs választásod és ez elég nagy különbség.


Látom viszont az fn brigád beindult a törölgettetéssel, úgyhogy én befejeztem. Látom, szokás szerint falnak beszélek.

2017. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
41%
Feministával igen. Feminácival (mint te is, kedves kérdező) soha.
2017. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!