Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvette neki az álomgyűrűm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvette neki az álomgyűrűm, gáz ha, kiakadtam rajta?

Figyelt kérdés
Az exem, megvette a mostani barátnőjőnek azt az álomgyűrűz amire mindig is vágytam. Mutattam anno neki is amikor együtt voltunk, nem egyszer. Három évig voltunk együtt, en nem kaptam meg, de nem is az a bajom, hanem, hogy az új csajának fél év után megvette azt a gyűrűt és onnan. Pont azt. Miért pont azt????
2017. ápr. 3. 19:29
1 2
 1/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
83%
Mert neked tetszett és gondolta akkor biztos jó lesz a lánynak is? Örülj neki, hogy bíz az ízlésedben :D
2017. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Közöd? :-O

"Nagyon ráérsz, az a te bajod."

2017. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Azért vette meg neki azt, mert úgy gondolta, hogy az biztos tetszene más nőnek is.
2017. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Gáz. A mai napig képes vagy ilyen apróságok miatt kiakadni az exedre, akinek elvileg semmi, vagy minimális befolyással kellene lenni az életedre? Féltékeny vagy?
2017. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Ő pénze, ő csaja, ő dolga.
2017. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, de meg tudom érteni ha bánt a dolog. Nekem is rosszul esne.
2017. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aha. Maradt nála pár ruhatervem is, remélem azt is megvarratja a csajnak a gyűrű mellé, hátha az is tetszik majd neki...
2017. ápr. 3. 19:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gáz... Ha én megtudnám, hogy azt a gyűrűt kaptam, amit még az excsaj választott ki, nem hiszem, hogy őszinte lenne a mosolyom mikor ránézek.
2017. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ő szemszögéből valószínű, hogy egy könnyű, egyszerű megoldás volt ez. Nem lehet egy bonyolult lélek, az biztos. Emlékezett rá, hogy te mutattad ezt a gyűrűt és most megvette, mert minek keresgéljen tovább. Nem is gondol talán arra, hogy te erre felfigyelsz majd.

Te viszont még nem vagy túl teljesen a csalódáson, az is tuti.

Ne dühöng, szard le őket.

2017. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

A férfiak jelentős része nem mozog otthonosan a női csecsebecsék között.

Emlékezett rá, hogy az a gyűrű tetszett neked, gondolta, a barátnőjének is fog. Nem kell től komplikálni.

2017. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!