Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura ez a szitu?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura ez a szitu? Már képzelődöm?

Figyelt kérdés

Az elején szögezzük le, h nem vagyok se gyanakvó sem féltékeny típus, viszont ezt furának tartom..


A barátnőm egy multicégnél dolgozik. Van, h "mini cégbulit" csinálnak pár ember társaságával: beülnek sörözni, valahova vacsorázni... meg egyéb. Nekem ezekkel semmi problémám nincs, ám van 1 kollégája aki szinte tabu téma. Ha kérdezek, akkor általában tereli a témát róla. A párom barátnője jóba van ezzel a kollégájával és ha nálunk van, akkor mindig kérdezgeti a páromat, h milyen a munkában, hogy viselkedik, ugye h milyen normális. Ilyenkor a barátnőm igyekszik minél előbb lezárni a témát (Mit tudjam én, Nem érdekel és hasonló válaszok) és másról kezd el beszélni.

Múltkor történt, h ismét "mini cégbulit" csináltak. Barátnőm is ment. Kérdeztem, h kik lesznek ott csak hogy tudjam? [Lehet mániának tűnik, de szeretem tudni, h kikkel van ha netán valami baj történik, tudjam h kiket kell keresnem.] A párom: Áááá, csak kolléganőkkel megyek, semmi extra. Visszajött az összeröffenésről és elszólta magát, h ez a kolléga is ott volt (egyedül mint férfi). Már nem tudtam nem féltékeny lenni, kérdőre vontam, h akkor miért mondta, h csak nők? Mondhatta volna, h ő is ott lesz mert ez így elég félreérthető... Erre szinte összeveszett velem, h nem hiszi el, h most ilyenből problémázok (közben nem is problémáztam, csak kérdeztem).

A barátnője múltkor elhívott magukhoz iszogatni. Az est folyamán elkezdte mondani, h majdnem jöttek Daniék (ez a kolléga) és a barátnője, de mégis visszamondták, nem érti miért. Gondoltam jobb is.

A héten ismét sörözés van a tervben. Kérdeztem páromat, h Dani ismét tervez menni a női muriba? Hogy azt beszélték, h talán jön.


Nem tudom, de talán tudhatja, h én múltkor "kiakadtam" rá és azért nem jöttek a közös ismerősünkhöz iszogatni, mert tudta, h én is ott vagyok? Csak céges nőkkel meg simán ráér ücsörögni? Számomra ez fura, de nem bánnám ha azt mondanátok, h csak én gondolom túl :) Köszi, h elolvastátok a kisregényt! :)


25 évesek vagyunk :)


2017. ápr. 6. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg a barátnődnek, hogy féltékeny vagy arra a Danira. És közben nagyon nézd a szemét. Ha elfordul, kérdezd meg, hogy miért nem néz a szemedbe. Ha ettől feltűnően ideges lesz, az elég rossz jel.
2017. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj, tegyük fel, hogy tetszik neki ez a Dani, mert ugye az ember AZT nem tudja befolyásolni, hogy kihez vonzódik, csak azt, hogy realizálódik-e a vonzalom, vagy sem. Lehet, hogy éppen próbálja legyűrni magában az érzéseit, te meg folyton emlékezteted rá!

Szerintem bízz benne, felnőtt ember. Ha esetleg meg akar csalni, nem azon fog múlni, hogy figyelgeted, meg számonkéred, sőt!

2017. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem valami biztató, de azért ne pánikolj. Nem biztos, hogy történt köztük bármi is. De szerintem nem képzelődsz, tetszik neki ez a Dani. Viszont erről akkor sem szívesen beszélne, ha tényleg nem történt semmi. Ellenben jó felhívás arra, hogy ideje kicsit feldobni a kapcsolatotokat.
2017. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Reggel még leültem vele és beszültünk erről. Azt mondta, h nem tudna megcsalni engem vagy másra úgy nézni, semmit nem akar a kollégájától csupán ezek véletlen egybeesések. Remélem így van ahogy mondja :)
2017. ápr. 6. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy aggódsz, DE ezzel tönkre is vághatod a kapcsolatot. Add meg a bizalmat, és figyelj a reakciókra, eseményekre, szexuális élet, közös program, telefonálás,stb. Ezek, ha nagyot változnak, akkor " nyomozz", addig nyugi
2017. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Talán "nyugtató", h ennek a kollégának van barátnője.

Viszont a párommal tegnap picit próbáltam mélyebben beszélni erről a kollégás témáról. Elmondtam neki, h számomra nem szimpatikus ez a pasas, nekem olyan minden lében kanáltípusnak tűnik, a másik, h csak csajok közé elmegy a barátnője nélkül, aki szintén abban a cégben dolgozik, szóval ő is simán mehetne. A párom erre, h szerinte ők már csak a szex miatt vannak együtt, már a kapcsolatuk nem olyan amilyennek kell lenni. Hát gondoltam magamban, h remélem tévedsz, mert ez lehet magyarázatot ad miért járkál ki...

2017. ápr. 6. 16:13
 7/10 anonim ***** válasza:

"A párom erre, h szerinte ők már csak a szex miatt vannak együtt, már a kapcsolatuk nem olyan amilyennek kell lenni."


Ajvé!

Kábé minden félrelépő ezt mondja.

És azt a részt hagyjuk is, hogy ilyesmit nem szokás kiteregetni egy szimpla munkatársnak.


Nekem itt valaminek szaga van, de nagyon!

2017. ápr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. A kolléga ezt nem mondta a páromnak. A párom látja így, abból kifolyólag, h ezekre a találkozókra együtt nem is jelennek meg, sőt. Amióta ők a cégnél dolgoznak, azóta a barátnője semmilyen ilyen céges találkozás nem volt, csak a pasi. És NŐKKEL! :D
2017. ápr. 7. 09:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem, a végén kiderül, hogy a csávó homokos és csak azért szeret folyton nőkkel lógni, ellenben nem jelent potenciális veszélyforrást a párkapcsolatotokra nézve. :)
2017. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem jogos a gyanúd. Ez kicsit gázos történet. De mondd meg a barátnődnek, hogy te szereted, és ha a Dani jobban tetszik neki elfogadod ha el akarna hagyni. És ha látod hogy megfordul a fejében a gondolat, akkor engedd el. Van még a céges udvartartás ban sok másik jó csaj!
2019. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!