Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jövőre jelentkezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jövőre jelentkezzek a királynő választásra? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. máj. 12. 21:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mehetsz.
2010. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
86%
nem akarlak megbántani de nem vagy valami szép ,kisugárzást se nagyon veszek észre túl szögletes arcod van nah...
2010. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:59


nem de parasztválasztás igen ajánlom figyelmedbe ;)


am ismerlek szépvagy szal jelentkezz :D

2010. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne semmiképpen sem.
2010. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
szóval a királynők ribancok és egoisták is..ahha érdekes felfogás...gratulálok
2010. máj. 12. 22:06
 16/33 anonim ***** válasza:
59%

orrplasztika és mehetsz!

melledet nem láttam rendesen

2010. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Látod ez a bajod, királynönek képzeled magad!

Telefonnal tükörbe fényképezed magad, kvázi olyan képekkel amik a legutolsó válogatáson is a kukában végeznék.

Csinálj már 2 db normális képet, vagy nincsenek barátaid, hmm lehetséges ezért jó a tükör.

2010. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
75%

Tök átlagos vagy, ne hari...

Semmi megfogó nincs benned.

2010. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az átlagnál szebb vagy.

Ez az oldal tele van irigy és ostoba nőkkel - ne hallgass rájuk!!!

32/L

2010. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Nos...a képek tényleg nem sokat érnek. És hát a különböző közösségi portálokon 100ával lehet hasonló képekkel találkozni. Kezdhetnéd azzal h csináltatsz vhol 1-2 minőségibb képet. Sztem ez a minimum beruházás ahhoz h egyáltalán jelentkezhess. Amúgy az tény h nem nézel ki rosszul, de nem hiszem h esélyes lennél királynőnek. Nem volt semmi ami megfogott volna ebben a 2 képedben. Átlagosan szemrevaló vagy, de semmi több. Viszont tény az is, h már láttam olyan lányt királynőként akinek sztem 1férfi is megirigyelte volna az állát, ami megítélésem szerint eléggé elrontotta az amúgy szép arcát, és mégis megválasztották. Rajtad legalább olyan dolgot nem látni ami kirívó lenne negatív irányban, szal ha ebből a szemszögből nézem, akár még esélyed is lehet. Sosem tudni épp milyen ízlésű emberekből fog állni a zsűri. De a rendes, minőségi képekre ne sajnáld a pénzt! Annyira nem nagy beruházás, és azzal már mi is tudnánk pontosabb választ adni.


"életművész"

2010. máj. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!