Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jövőre jelentkezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jövőre jelentkezzek a királynő választásra? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. máj. 12. 21:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem se jelentkezz,kiröhögnének..
2010. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
az biztos, h jobb minőségű képeket csinálnának... ezek egy hangyányit semmitmondóak voltak és mellesleg rohadt életlenek...
2010. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban nézel ki annál, minthogy a neten várj megerősítést a külsődről. Suliban, munkahelyen, buliban, stb. biztos mondták már, hogy szép vagy. Egyetértek velük.

Nekem tetszel, szerintem próbáld meg!

2010. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
jó hát egyértelmű h nem ezekkel a képekkel akarok majd jelentkezni ezeket csak úgy csináltam:D és látom itt is akadt olyan aki fikázza a tükörben fotózást...sose fogom megérteni h mér olyan nagy baj ez...
2010. máj. 13. 17:31
 26/33 anonim válasza:
sztem jelentkezz Fanny (: szép vagy :P (L)
2010. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Én engem indítottak már szépségversenyen igaz nem volt ilyen nagy dolog mint ez de már ott is lényegesen szebbek voltak(bocsiii) de szerintem a királynő címre nincs esélyed :S
2010. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

am. jövöre már úgyis elfelejtem h jelentkezni akarok ez csak 1 hirtelen fellángolás most:D de azér kiváncsi voltam/vagyok a véleményekre:D

és nem tom mér kell nagy dobra verni ezt h a királynők nem átlagosak hát persze h nem ha 1 rakat alapozo van rajtuk meg photo shop befigyel úgyis én se vok átlagos:D

2010. máj. 13. 19:41
 29/33 A kérdező kommentje:
jah és am. rohadt kiváncsi vok h kiirta az első komit:D az írjon privitXD
2010. máj. 13. 19:42
 30/33 anonim ***** válasza:

Fannit dugnám én is, de


a.) magyarországon a királyság megszűnt, max szépségkirálynő lehetnél

b.) ott bizony szopni kell és

c.) kétlem, hogy nyerni tudnál.

2010. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!