Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketeruhasember kérdése:

Mit csináljak ha nem tudok fizetni a nő helyett?

Figyelt kérdés

Eddig azon voltam hogy mindent én fizessek, üzemanyag, kaja, mozijegy, vagy bármi. Csak az a baj hogy annyi pénzem sincs már hogy a hónap végéig kitartson, lehet hogy zsíros kenyér evés lesz a dolog vége. Tudom hogy nekem kéne, de nem megy...hogyan mondjam el neki?

Van 15 ezer a számlámon és ennyi. Kocsiban száraz a tank, nem tudom hogyan fogom kedden hazavinni, hacsak nem kirúgom az alját és lábbal hajtom.


2017. ápr. 8. 22:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem aki csak autóval tud eljutni a-ból b-be ,és nem tud anélkül boldogulni az életben.

Bicikli,busz,lábbusz nem is jöhet szóna sose?

Szerintem eg nőnek az is elég,ha gyalog hazakisérik.

Legalábbis magamból kiindulva,még életemben nem randiztam olyan sráccal,akinel lett vona jogsija.

A páromnak nincs,és vagy 20évig nem is lesz. Csak röhögünk azokon a főleg srácokon,akinek alig telik autóra,de csak azért us van,hogy villogjon vele a facebookon,fotózgatja,. Az nem számít neki,hogy az autoján kívül nem tud mire büszke lenni.

Felesleges,pazarlás,a környezetet is szennyezi. Mi nagyon kocsi ellrnesek vagyunk.


Ezzel csak azt akarom kifejteni,hogy ha most nem tudod a kocsit finanszírozmi,találjatok más lehetöséget.

2017. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

De hat lassan majd most kapnak fizetest az emberek nem? Legy hozza oszinte..ha szeret ugyis megerti,es segiteni fog!

Vagy ha nem vagy kepes ra akkor rakasd at mas idopontra...talalj valami kifogast :)

2017. ápr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne mindent a férfinek fizetni? Ok, jól esik a nőnek, de aki el is várja az gerinctelen élősködő. Szerintem egyenlően kell, vagy ha nagy az anyagi különbség, akkor fizetheti a jobban kereső. De ez lehet a nő is!


Csak mond meg neki őszintén, hogy sok volt most a kiadás, nagyon le vagy égve, nem megy most a mozi.

A kocsit meg szerintem add el, minek úgy ha tényleg kajára sincs pénzed?

N

2017. ápr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy exemre emlekeztetsz.

Az elejen mindig hivtam en is (aki hiv az fizet).

De soha nem hagyta hogy fizessek.

Kesobb egy kozos ismerosunk szinte nekem rontott, hogy nagyigenyu K vagyok, mert szegeny srac ehezik miattam.

Az lett a kapcsolatunk vege, hogy hozzavagtam otvenezret.

2017. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!