Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, létezik ilyen? Részege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik ilyen? Részegen akarjátok, józanul nem?

Figyelt kérdés
Kérdésem lányokhoz szól. Előfordulhat, hogy egy adott sráccal józanul nem akartok kavarni vagy lefeküdni, de részegen már belementek? Vagy ilyen nem létezik, valóban józanul is akartátok, csak nem léptétek meg? Volt egy rövid kalandom egy csajszival, állítja, nem feküdt volna le velem, ha nem iszunk annyit...
2017. ápr. 9. 13:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Létezik ilyen ugyanúgy, ahogy a férfiak részéről is. Ettől még szerintem gáz, amikor valaki ennyire nem képes józanul gondolkodni és piás állapotban olyanokat tesz, amit később józanon szégyell.

22/L

2017. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
7%
Én ha valakivel részegen lefekszem azzal józanul is megtenném.
2017. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

2-es, erről beszélek :D

Ettől függetlenül az 1-esnek is lehet igaza, mert simán előfordulhat, hogy egy józanul gátlásos nő vágyik dolgokra, és ha részeg, akkor pont ezek a gátlások tűnnek el.

2017. ápr. 9. 14:07
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Részegen jobb képűnek lát, mint józanul.
2017. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%

Kétezik, igen. Tudod, van az a mondás, hogy az alkohol szépít :)

Régen én is tettem ilyxent párszor. Utána meg átkoztam magam, hogy lehettem akkora barom, hogy lefeküdtem vele

2017. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%
Bizonyhogy létezik. Nekem is voltak ilyen eseteim borzasztó érzés kb napokig gyötör és a fejemet verem a falba hogy miért?? Nem csak szexről beszélek más rossz dolgokról is.
2017. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%
Van ilyen, de elég gáz. Szerintem nem vallja be magának, hogy mit akar, józanul is megtenné, csak valami visszatartja.
2017. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egyszer volt ilyen. Mikor utána találkoztam a sráccal döbbentem rá, hogy sötétben és részegen sokkal vonzóbnak láttam. Józanul még véletlenül sem feküdtem volna le vele.
2017. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%
Létezik ilyen igen.
2017. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%

En pont ezert nem iszom 2dl bor/oranal tobbet. Azt is kolaval.

Ha csak egy kicsit is tuliszom magam, elkezdek hulyesegeket beszelni es megcafkasodom.

2017. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!