Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, létezik ilyen? Részege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik ilyen? Részegen akarjátok, józanul nem?

Figyelt kérdés
Kérdésem lányokhoz szól. Előfordulhat, hogy egy adott sráccal józanul nem akartok kavarni vagy lefeküdni, de részegen már belementek? Vagy ilyen nem létezik, valóban józanul is akartátok, csak nem léptétek meg? Volt egy rövid kalandom egy csajszival, állítja, nem feküdt volna le velem, ha nem iszunk annyit...
2017. ápr. 9. 13:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

21:16 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ez tiszta cuki lehet! :DDDDDDDDDDDD

Úgy megnézném, ilyenkor milyen vagy, nem rosszindulatból csak kíváncsiság :DDDDD

Megcafkásodik :DDDD kész, én most szartam be a röhögéstől :DDDDDDDDDDDDD

Ez hatalmas volt! Most nyertél egy rajongót így látatlanban is :DDDD

2017. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Hat, nem sok embernek tetszett... :D

Kaptam par utenetetet, hogy megcsalos cafat vagyok, holott sehol nem irtam, hogy ez parkapcsolatban elofordult volna valaha (a valasz nem).

De koszi a kommentet, nagyon jol esett!

2017. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerinted? ennyire nem ismered az alkohol hatásait? közismert az alkoholról, hogy többek közt csökkent ítélőképességet okoz...
2017. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nincs mit, 9:24 :D jobbá tetted a napom! Csak rágondolok erre a megfogalmazásra, és elkap a röhögőgörcs :DDD

Ám továbbra is fenntartom hogy tiszta cuki lehetsz olyankor mikor kicsit többet iszol, és elkezdesz hülyeségeket beszélni :DDD

2017. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A társadalom nyomást gyakorol a nőkre, sokszor elítélik, ha egy nő megtesz valamit, amiért egy férfit akár menőnek is tartanak. Ennek lényeges logikus alapja nincs csak az emberek átörökített véleménye.

Ha valaki iszik, lazábban figyel ezekre.


Ha ugyanolyan szintű nyomás lenne mind a két nemre társadalmilag, teljesen más lenne sokminden evvel kapcsolatban.


Valahol olvastam egy vizsgálati eredményt, ahol biológusok meg orvosok kutattak, hogy a nőknek lehet, nagyobb a szexuális igényük csak jobban vissza tudják fogni magukat, nem csak társadalmi okokból hanem biológiailag is.

2017. jún. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A megcafkásodáson én is jót röhögtem :D aranyos! :DDD
2019. szept. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!