Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, létezik ilyen? Részege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik ilyen? Részegen akarjátok, józanul nem?

Figyelt kérdés
Kérdésem lányokhoz szól. Előfordulhat, hogy egy adott sráccal józanul nem akartok kavarni vagy lefeküdni, de részegen már belementek? Vagy ilyen nem létezik, valóban józanul is akartátok, csak nem léptétek meg? Volt egy rövid kalandom egy csajszival, állítja, nem feküdt volna le velem, ha nem iszunk annyit...
2017. ápr. 9. 13:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberfuggo.Ismerek olyat,aki ha be van rugva az elso szembe jovo pasival kepes kavarni vagy eppen lefekudni.

Barmennyire is reszeg lennek csak olyan pasival lenne barmi aki alapba is tetszene..

2017. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
28%

Én komolyan úgy érzem, hogy nem is erről a bolygóról származom.

Itt mindenki ilyen agyhalott kefélőgép?!

Sose voltam részeg, és sose leszek az. És sose feküdtem le olyan emberrel, akivel másnap nem tettem meg újra, és eztán sem fogok. És büszke vagyok rá, hogy nem tartozom az ilyen legalja társaságba, mint itt az előttem szólók. És nem, nem vagyok egy unalmas kóró, az átlagnál sokkal, de sokkal érdekesebb életet élek, ami tele van szenvedéllyel, kalanddal anélkül, hogy ilyen zombivá válnék.

2017. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
11%
Az ilyet (is ) hívják disco balesetnek. Kis ital társaság hangulat.. és megesik hogy rossz ágybe köt ki az ember lánya.
2017. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
józanul részeggel szexelni az nemierőszaknak számíthat amúgy.
2017. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Irtak 2en, hogyha józanok nem fekszenek le a pasival. De miért?? Feltételezem , mert csúnya mint egy varangyos béka-OK. Vagyis nem ok egy csúnya pasi nem lehet jó (esetleg jobb mert ott tud bizonyìtani) szerető? Nem tud a csúcsra juttatni? Mert szerintem ha két egyedülálló! ember lefekszik egymással és az àgyban semmi nincs ràkényszerìtve a màsikra. Nincs mit megbánni. Ha valaki benne van a kalandokba. Ha kapcsolaton kìvüli szex kizàrt más téma
2017. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem mindegy?

Megbanta azt kesz dolgozdfel

2017. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A pia elohozza a ribizlikből a még nagyobb ribizlit.
2017. jún. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Mintha fiúknál nem lenne ilyen.


-.-

2017. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

En aztan rengeteget buliztam , es fiatalon kezdtem. Jo 10 even at pedig minden nyaron fesztivalokra jartam.

Ne szepitsuk a dolgot, fogyott az alkohol is.

ahhoz kepest 19eves koromig voltam szuz, es hosszu kapcsolataim voltak.

ennek oka egyszeru, olyannal akartam lenni akit szeretek es ezt viszonozza.

ezen mindig meglepodtek az emberek, mivel az allando buli es a "kesei " szuzesseg elvesztese nem volt nekik szokvanyos.


szoval nem, reszegen is tudtam a hatart.

2017. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19 vagyok, hozzatennem, hogy kavarni se kavartam, kissebb dolgokat se tettem meg, nem csak a konkret szexet nem.
2017. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!