Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek neten szexjátékokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek neten szexjátékokat, amivel fellehet dobni a szexet, vagy szórakozni közben?

Figyelt kérdés

Feldobni az nem megfelelő szó, mert jó így is a szex, de kipróbálnánk ilyen játékot. Neteset gondoltam, hogy a laptop mellett tudjunk játszani, onnan lenézni.


Pl. kisorsolja a szexpózokat, vagy akármi. Ismertek ilyet?:)


Mindketten 25 évesek vagyunk.



2017. ápr. 9. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A google segít, elég sok ilyen tartalom van a neten.

Bár sorsolóssal még nem találkoztam. Ha ez a cél, akkor vegyetek egy új kámaszutrát és mindig üssétek fel valahol.

De innen is szemezgethettek játékok után: www.gamesofdesire.com

2017. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van, volt nekem is ilyen csak valamelyik adarmentős dvdre ki lett îrva1
2017. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy google nem segített, nem találtam semmit, csak semmitmondó cikkeket ( sztriptiz, jelmezek stb)

A linken meg más jellegű játékok vannak, amit találtam.

Én olyanra gondoltam, hogy szexelünk de vmi játék visz bele változatosságot, valami egyedit, remélem érthető:)

2017. aug. 14. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
De amúgy vannak ilyen szextársasjátékok is, pózokkal meg minden. Dobókocka is van, amin nem számok hanem pózok vannak. Hogy hol tudod beszerezni azt meg nem mondom neked, nyilván szexshopban mindenképp. Vagy neten. Én mondjuk szivesebben használnám a dobókockát mint hogy a laptopot nézegessem közben.
2017. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, a laptop nézegetése menet közben szerintem pont, hogy hazavágja az egész hangulatot, nem feldobja :D
2017. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amit le is lehet tölteni...
2017. aug. 22. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!