Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Introvertált férfiak! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált férfiak! Milyen gyakran jártok szórakozni?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok vevőek programokra? Mit szerettek csinálni? Vagy leginkább otthon ültök?

Puszta kíváncsiság :)



2017. ápr. 5. 09:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

én rengeteget ülök otthon, DE pl mozi, séta, mekizés, vagy bármi előre egyeztetett program belefér :)

vannak dolgok amiket szeretnék kipróbálni, pl szabadulós játék

vagy szívesen eljárnék úszni (ezt nem feltétlen a párommal, csak egy lehetőség)


havi min 1-3 ilyen program jó lenne, de mondjuk én távkapcsolatban voltam eddig, heti 4-5 találkozó mellett azért jó lenne heti 1-2 akár :)


24F

2017. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Minden pénteken elugrom a szűk baráti körömmel (2 fő) kajálni. Kibeszéljük a hét eseményeit.

Előre tervezett, egyeztetett program bármikor jöhet.

A hirtelen ötletek csak akkor, ha épp olyan valami ami érdekel.


De az én introvertáltságom inkább az ismerkedésben nyilvánul meg. Elég nehezen tudok feloldódni új környezetben. Jobban szeretem a csendesebb helyeket, mint a hangos és pörgős dolgokat, de utóbbi is csak megszokás vagy érdeklődési szint kérdése.


28/F

2017. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Évente 3-5X, néha rockklub, koncert, étterem. De ha nagyon tele van a puttony, akkor kimegyek Nettetalba, a tavak mellé.
2017. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem nagyon járok el, nincs különösebb igényem rá. Igazából egymagamban is jól elvagyok, sőt igénylem is. De úgy havonta vagy kéthavonta egyszer-kétszer a szűk baráti körrömmel összeülök valahol sörözni és esetelg bográcsozni, grillezni. A szórakozó helyeket és a fesztiválokat kerülöm, nem vagyok oda a tömegrendezvényekért.
2017. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

heti 1-2


alapból ha van szabad időm, akkor naponta is szívesen elmegyek szórakozni (szórakozás alatt nem diszkót értek)

de ha kevés az időm, akkor inkább az otthon kényelmét választom ahol fel tudok töltődni.

2017. ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatban hajlandóak lennétek többet menni? Vagy mennyi férne bele? :)
2017. ápr. 5. 10:58
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha olyan időszak van, amikor sorban jönnek olyan programok, amik érdekelnek, akkor hetente többször is, máskor meg kéthavonta, mert ami nem érdekel, arra nem megyek el. Hasonlóan #2-höz, az introverzióm nem ebben nyilvánul meg, hanem akkor amikor ismeretlen társaságba kerülök.
2017. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#6:

én most egyedül vagyok, nem is nagyon megyek semerre, annyira nincs is kivel, mert amiket szívesen csinálnék, azt a haverok annyira nem...

pl tervezem, hogy megnézem a Bébi úrt moziban, de egyenlőre nem tudom kivel :D azért haveromat nem vinném el rá :D


kapcsolatban meg valahogy közös megegyezésre kellene jutni a programok és a mennyiségük terén is :)

van pár dolog ahova szívesen mennék, de nem akárhányszor :)

ha heti szinten gyakran van találka, akkor heti 1-2 program már kb a max lenne :)

nem nagyon mennék többre :)


24F

2017. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kirándulni,erdőben sétálgatni,moziba pl szivesen járok kapcsolatban is

Tömegrendezvényeket meg az olyan társasági helyzeteket ahol jópofizni kell azt kerülöm mindenképp,ha van párom ha nincs

2017. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy többet járnék el párkapcsolatban. Ez attól függ sikerül-e ésszerű kompromisszumot kötnünk a programok milyenségét és gyakoriságát illetően.
2017. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!