Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szeretőt tartanak! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretőt tartanak! Miért teszitek? Hogy érzitek tőle magatokat?

Figyelt kérdés

Mi az oka annak, hogy szeretőt tartotok? Mindig az, hogy ami otthon van kevés vagy lehet más is?

Nem féltek a lebukástól? Rosszul érzitek tőle magatokat, vagy inkább izgat, hogy szeretőtök van? És a szerető nem akarja, hogy eldobjátok a pár kapcsolatotok/házasságotok?



2017. ápr. 16. 02:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos ez vàltozó de mindennek van oka van aki elvan hanyagolva,kevès a szex,megcsaltàk vagy csak szimplàn kalandot keres de a lebukàsveszély fenn àll minden esetben. Sokan erre csak azèrt nem vàlaszolnak mert az erkölcscsőszök lehurrogjàk - lepontozzàk őket.
2017. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A másik oldalon állok, én vagyok a szerető.

A mi esetünkben ez úgy alakult, hogy kevés, azaz nulla volt, amit otthon kapott, szexuálisan is, és érzelmileg is. Aztán rájött, hogy lehet más is, szeretet, megértés, elfogadás, nem csak elégedetlenség, és bántalmazás.

Rettenetesen fél a lebukástól, és rosszul érzi magát ebben a kettősségben.

Nem akarom, hogy eldobja miattam a házasságát. Azt akarom, hogy jól érezze magát.

2017. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Van abban valami kellemes, ha azt érezhetem, hogy két nőt is boldoggá tudok tenni. Hazudik, aki azt mondja, hogy ezt nem szeretné megtapasztalni.

2. Egészen más eset, amikor a szerető azért jön a képbe, mert otthon nincs valami rendben. Azt csak azok tudják a helyén kezelni, akik benne vannak.


#1, a farizeus erkölccsőszök mindenkit lepontoznak, aki a szerető és a megcsalás szavak epszilon sugarú hatáskörzetében nem azt harsogják: kirúgni, elválni, elhagyni!. :)

#2, nem egyszer láttam, és meg is éltem hozzád hasonló szituációt. Akár egy életen át is tarthat. Vannak nagyon empatikus nők, akiknek nem hiányzik az állandó közelség, megelégszenek az időszakos, de olyankor magas hőfokú kapcsolattal.

2017. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kettes! Te hölgy, vagy férfi vagy? :) írod, hogy nagyon fél a lebukástól, és nem akarod tönkre tenni a házasságát. Szóval neked ez ennyire érzelem mentes, nem is akarsz többet? Például hogy te legyél az első helyen?

Köszönöm szépen az őszinte válaszaitokat! :)

2017. ápr. 16. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok, és nő.


Szó nincs érzelemmentességről, nagyon szeretem. Épp ezért, mert annyira szeretem, nem azt akarom, ami nekem jó lenne, hanem azt, ami neki. Persze, hogy szeretném, ha velem élne, ha én lennék az első, de ennek az ő döntésének kell lennie. Én nem fogom manipulálni, meg érzelmileg zsarolni a saját céljaim érdekében, mert sem korrektnek, sem célravezetőnek nem tartom.

2017. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szerető tartásnak rengeteg oka lehet. Azt itt felsorolni képtelenség. A lebukástól természetesen mindenki fél, ezért is szokott az történni, hogy az érintett (megcsalt) félen kívül már mindenki tud a dologról. :-))
2017. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj ez a 2-es válaszoló tipikusan a kihasználni való nőtípus. Annyira mártír hogy ilyen nincs. Az a lényeg a pasinak mi jó nem az hogy ő mit szeretne. Ezzel a hozzáállással SOHA nem lesz első egy férfinél se. Egy lábtörlő.
2017. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!