Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti 1 millió forintért eladnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti 1 millió forintért eladnátok magatokat egy éjszakára?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
40%
nem vagyok r..bnc, nem vagyok megvehető, úgyhogy nem
2017. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
17%

Xszaros egymilla - a lelkemet sem nem,hogy a testem....


De ha több nullát írsz akkor sem,csak érzékeltettem,hogy ma már ez nem egy hű de nagy összeg!

2017. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
28%
Nem, mivel nem szorulok ra a penzre, a fizum eleg mindenre. Amugy ha olyan valaki ajanlana fel, akivel amugy is lefekudnek, akkor nem utasitanam vissza, az ingyen penz ettol fuggetlenul barmikor orom :D De ilyen oreg horcsogokkel vagy kover luzerekkel semennyiert nem bujnek agyba.
2017. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
42%
Erdekes lanyok, a bulikban meg egy italert odaadjatok magatokat.
2017. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
23%
nincs az a pénz. hűséges vagyok a páromhoz. ha nem lennék,akkor 10ért már szóba állnék az illetővel elméleti alapon.
2017. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
64%

#4


Azok a buli lotyók. Ne keverd a normálisok közé azokat a förtelmeket.

2017. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
7%
5. Az az ember, aki tobbert kepes lenne ra, meg rosszabb annal, mint, aki belemenne az 1 millaba. :/
2017. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
20%
6. Attol meg ok is lanyok.
2017. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
77%

#8


ha ezt a logikát vesszük alapul, mint a tiéd, akkor minden pasi egy üresfejű szexgép, mert csak arra használná a nőket.


erről csak ennyit

2017. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
37%
Pontosan egyszer tenném meg. Becsuknám a szemem és valami szépre gondolnék. És abból vennék egy házat amivel megalapoznám a jövőmet,mert ebben az országban manapság csak éhen halni lehet,a saját ház az emberek 90%-nak csak álom. Nem gondolod,hogy ebből akarok élni..de akkor már ne szaros 1m-ért adjam el a becsületem,hanem értelme is legyen.
2017. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!