Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet harmoniku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet harmonikusan egy olyan kapcsolat, amiben nagyon különbözik a két fél?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki egy ideje próbálkozik nálam, jóban vagyunk, munkából kifolyólag viszonylag gyakran szoktunk gyakran találkozni, már több alkalommal megcsókolt, ami eleinte furcsa volt, nem voltunk összehangolva, de az utóbbi néhány alkalommal már nagyon jól sikerült.Egyre gyakrabban gondolok rá, pedig eleinte egyszerűen azt mondtam, hogy nagyon különbözünk, és még elgondolkodni sem érdemes arról, hogy megpróbáljuk, kedvelem, jó pasinak tartom, de ő borzasztóan extrovertált, pörgős, imád középpontban lenni, mindig vágyik valami társasági programra, míg én introvertált, csendes, visszafogott csaj vagyok, míg én kicsit mindig feszengek, nehezen szabadulok fel, ő halál laza, és kicsit túl "idióta" is nekem. Az a jó benne, hogy értelmes, tud komoly is lenni, viszont a "hülyülős" oldala nekem túl sok, lefáraszt vele hamar, attól függetlenül, hogy én is belemegyek ezekbe a poénkodásokba.Be kell vallanom, azért kicsit felkavart, sokat gondolok rá, de közben az eszemmel úgy gondolom, hogy ez nekünk nem működne, nem tudnánk egymásnak azt adni, amire a másiknak szüksége van..mégis mintha lenne köztünk valami szál, ami összeköt, egyre gyakrabban találkozunk gyakorlatilag "véletlenül", pedig egy időben kimondottan próbáltam elkerülni, mégis mindenhol ott volt. Van hasonló tapasztalatotok?
2017. ápr. 16. 08:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, ismétlésekért, csak siettem, és nem olvastam vissza amit írtam. Egyébként alkalmi munkáról van szó, ahol ő ellenőriz engem, és régen kb havonta találkoztunk ebből kifolyólag, mostanában viszont ott van a tréningeken is, illetve volt olyan, hogy teljesen véletlenül futottunk össze, munkától függetlenül.
2017. ápr. 16. 09:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nekünk, introvertáltaknak sokszor a "pihenést is ki kell pihenni", szóval ha ő maga lefáraszt, abból sok jó nem sülne ki szerintem hosszútávon.
2017. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt érzem. Csak idegesít, hogy egyre többet gondolok rá, és kezdi magát belopni a szívembe..
2017. ápr. 16. 09:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon különbözik a két fél?

Először is, ha nem nagyon különböznétek néhány helyen, az nagy baj lenne mindkettőtöknek. :D

Ezt csak azért írtam, hogy megkérdezhessem, hogy valami ilyesmire gondolsz, amikor azt írod, hogy hülyéskedősen poénkodik, ami fáraszt? Szóval bárgyú poénokat mond? Szerintem ezekkel föl fog hagyni, amikor ketten lesztek, és megnyugszik. Ezeket azért nyomja, mert szeretné magára irányítani a figyelmedet. Ismerem ezt a jelenséget, csak ne kérdezd meg, hogy honnan. :DD

Majd amikor már együtt lesztek, nyugodtan mondd neki, amikor elkezd hülyülni, hogy téged zavar, hagyja abba, és úgy lesz! :) Ha pedig az életetek kettesben is elegendő kellemes időtöltést fog biztosítani, akkor kevésbé fog elvágyni a társasági programokra. Meg talán a te feszengésed is oldódik egy kellemes társ mellett, és jobban fogod érezni magad társaságban.

Ja, ezzel válaszoltam is a kérdésedre...

2017. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem kicsit olyan érzésem van, hogy nem imponálni akar ezzel elsősorban, hanem ő tényleg ilyen. Sokszor tudok is rajta nevetni, van humorérzéke, csak nem szeretem, amikor többször egymás után ellövi ugyanazt a poént, és nagyon nevet:D Ő azt mondja egyébként, hogy nagyon szeretné velem megpróbálni, de megérti, hogy fenntartásaim vannak, neki nincsenek elvárásai, egyszerűen csak szeretne minél több időt velem tölteni, mert nagyon jól érzi magát velem, aztán majd alakul, ahogy alakulnia kell. Töltöttünk már több időt kettesben (az egy külön megszervezett program volt) és ott is nagyon sokat poénkodott, és egy idő után fárasztó volt. A komolyabb, illetve mérsékelten humoros oldalát jobban kedvelem.
2017. ápr. 16. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:

A barátom és én is ilyenek vagyunk, csak én vagyok a hangosabb, társasági személy:)

Ha tényleg kompatibilisek vagytok egymással, akkor te felengedsz mellette, ő pedig komolyodik egy picit. Szerintem megérné megpróbálni.

2017. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csak ettől függ a kapcsolat.

Elején lehet működne, de huzamosabb együttélés már nem biztos hogy menne. Gondolok itt arra hogy ő persze elbohóckodik meg minden, de mikor minden komoly dolog, elintézni való stb. rád marad azt nem fogod tolerálni szerintem.


Én legalábbis nem tudtam. Voltam hasonló kapcsban, ott a nő volt extrovertált. Nem működött egy jópár év után (addig tudtam tolerálni). Elején tényleg jó volt, én is felszabadultabb lettem kicsit, de aztán pont ezen tulajdonságai miatt szerettem ki belőle.

Most tudatosan introvertált nőt képzelek el a továbbiakban magam mellett.

2017. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!