Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne alázzam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne alázzam meg?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. A srác 28 éves.


Már 10 évvel ezelőtt szeretett volna velem járni, de nekem nem az esetem. Egy suliba jártunk, egy faluban lakunk. Próbáltam kerülni őt, de állandóan jött utánam és bámult, suliban, vonaton, állomáson, sokszor menekültem előle. Aztán szerelmes levelet írt, az elsőre válaszoltam, hogy nem szeretnék tőle semmit, aztán újra írogatott, arra nem válaszoltam már. Aztán amikor végleg elegem lett, hogy nem érti meg, akkor sms-t írtam neki, hogy hagyjon békén. ez 10 éve volt. Azóta sokszor láttam utcán, hol köszönt, hol nem. De sokszor már én kerültem ki, ha tehettem. Néhány napja írt a közösségi oldalon, hogy vagyok. Nem vagyunk egymás ismerősei az oldalon. Szerintetek mit válaszoljak. Jelenleg nincs senkim, talán ezt tudja ő is. Nem vonzódom hozzá sehogy sem, a viselkedését illetően taszít ez a tolakodás. Tudom, hogy rossz érzés az ilyen, engem is utasítottak már vissza, de eszembe nem jutott , hogy loholjak a fiú után, akinek nem tetszem. Fájóan tudomásul vettem. Tehát én magamból kiindulva nem értem ezt a srácot. Mit válaszoljak neki, hogy ne alázzam meg?


2017. ápr. 16. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Talán a legjobb válasz ha nem írsz semmit, tudom, hogy szar és kegyetlen, de ha azt írod hogy jól vagy stb, vagy bármit azt veheti egy ilyen srác annak is hogy húh válaszoltál biztos érdekel ő
2017. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy semmi nem változott az évek alatt és továbbra sem szeretnél tőle semmit, és ezt tartsa tiszteletben. Ha ezek után még is megbántódik, az már nem a te dolgod, ez az ő szegénységi bizonyítványa. 27/f
2017. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írd meg neki hogy hagyjon bèkén màr leírtad neki hogy ne zavarjon de őt ezt nem vette figyelembe a magànszfèràdat engedély nèlkül sèrti nincs kedved evvel foglalkozni hagyjon békén szedje összemagàt és talàlni fog rgy olyat aki viszonozza majd őt


U.I. vegye figyelembe amit írtàl sok sikert!



Vagy vàlaszol vagy nem ha akarod blokkold amùgy meg ha nem adtàl neki jeleket akkor zaklatàs ès ha ez a levèl utàn is keres akkor szólj egy férfi ismerősödnek aki megvédene vagy írd meg neki hogy feljelented zaklatàsért de had tàvozzon önkènt ha megteszi

2017. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A had tavozzon magatolt ugy ertem hogy lehet eleg a levél
2017. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem értenek a szép szóból. Csodálom hogy nem külted el az annyjába.
2017. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!