Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elnyomni magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elnyomni magamban hogy kisbabára illetve házasságra vágyok? 22N

Figyelt kérdés

Egyre több ismerősömnek született kisbabája, vagy éppen most várják. (Velem egyidősek, és nálam fiatalabbak is) Mióta véget ért az első kapcsolatom (első nagy szerelem) azóta hiába ismerkedek, nem jön az az érzés mint az első barátomnál volt..

Viszont egy ideje nagyon vágyok egy kisbabára, illetve eljegyzésre, és arra hogy boldog legyek. Nyilván ez egy ideig lehetetlen, mivel nincsen jelenleg kapcsolatom. Ezért szeretném elnyomni magamban ezeket az érzéseket, mert egyre szomorúbb vagyok...

Szerintetek hogyan lehetne kiverni ezt a fejemből?


2017. ápr. 17. 11:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

miből tartanád el a gyereket?


Azért akarsz csak gyereket, mert az összes barátnődnek is van?


gyerek nem egyenlő a boldogsággal, ott lesz veled akkor is amikor sírni fog és az agyadra fog menni a sírásával. Nem csak a szép és happy időszakot kell látni, hanem azt is hogy 2 óránként föl fogsz hozzá kelni az éjszaka folyamán.

2017. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Rizikós másra alapozni a boldogságodat, szóval te mástól várod ezt? :O A párkapcsolat egy plusz, nagyon nem alap. Szóval saját magadtól is boldognak kell lenned. Másrészről ne kövess el olyat, amit később megbánsz. A barátnőid, ismerőseid sem százasok, hogy 20-22 évesen babát vállalnak. Mire? Van biztos megélhetésük, ha netán lelép az apa? Mai világban ez öngyilkosság 22 évesen szerintem. Ráadásul ne másokhoz akarj hasonló lenni, hanem a saját ritmusod szerint élj! Amíg el akarsz nyomni egy érzést a megértése, kezelése helyett, addig alkalmatlan vagy az anyaságra.
2017. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

De ne az legyen már hogy kioktattok meg bunkón válaszoltok ide. Akkor nem kell írni..

Nem értem az ilyen embereket.


A kérdés hogy hogyan lehet elnyomni magamban ezt az érzést?

Az válaszoljon aki volt ilyen helyzetben vagy aki valóban segíteni akar.

Köszönöm szépen!

2017. ápr. 17. 12:00
 4/23 A kérdező kommentje:

Mármint az előző kommentem az elsőnek szólt.

Második válaszoló köszönöm a válaszod!

2017. ápr. 17. 12:00
 5/23 anonim ***** válasza:
19%

#1: Nyilván aki gyereket szeretne az tisztában van vele hogy fel kell kelni hozzá éjszaka.

Mi az hogy a gyerek nem egyenlő a boldogsággal? A kérdező ha attól boldog lenne miért kell egyből leszólnod?

Nincs kapcsolata, el akarja nyomni ezt magában, erre te azt magyarázod hogy milyen rossz ha az embernek gyereke van.. Érdekes ember vagy.

2017. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%

Én is nagyon szeretnék családot és babát és pont veled egy korú jóképű srác vagyok. Na összehozzuk? :)

Jó csak vicceltem na :D Igazából én pontosan tudom is azt, hogy nem vagyok kész rá egyáltalán mivel még én is gyerek vagyok kábé, legalábbis sok szempontból agyilag igen. Viszont szerintem természetes, hogy mivel magányos vagy ezért vágysz egy szerető családra aminek az abszolút csúcsa egy baba. Ki ne vágyna élete szerelmével egy babára? De nyugi nem fognak 1 perc alatt véletlenül felcsinálni megszeretni és elvenni feleségül szóval tökmindegy, hogy elnyomod-e magadban az érzést ezt amúgy sem te döntöd el, hogy neked most holnaptól szerető párkapcsolatod lesz ugyanmár. Valószínűleg még hosszúú évekig nem találsz senkit de cserébe kapsz sok csalódást és magányos átvirrasztott éjszakákat :))) Készülj fel! Vagy inkább tanulj meg életképesen magaddal békében egyedül élni aztán majd jönni fog a többi ha itt az ideje.

2017. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell elnyomni. Teljesen normális részedről.

De ehhez egy olyan férfit kell kerítened, aki érett ezek-

hez a dolgokhoz, és akiben már az első pillanatokban érzed,

hogy jó apa lehet.


Most nem nézem az anyagiakat, virrasztásokat, amiket előt-

tem írtak, mert erről egy szó sem esett részedről, lehet

szülők támogatnának, vagy már most nagyon jó állásod van,

ezt te tudhatod csak.


Én is hosszú ideje vágyok már családra, de mivel én a

férfi szerepét kaptam, nem tudok magamnak gyereket szülni :)

2017. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell elnyomni! Fiatal vagy! Legjobb korban ahoz,hogy legyen. 40 éves vagyok de sajnos úgy alakultak a kapcsolataim,hogy nem lett gyermekem. Szeretnék,de hát arra kell valaki aki alkalmas. 40.f.
2017. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagy,simán találhatsz olyan hapsit,aki szintén akar.Még van időd.
2017. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Ne nyomd el, ismerkedj! ;)
2017. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!