Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan pukiztok, kakiltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan pukiztok, kakiltok amikor együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Én mindent vissza tartok, néha már azt várom hogy mikor megy haza a barátnőm mert elkezd fájni a hasam, és mennék már wc-re. Sokszor a bevásárlóközpontban megyek el nagywécére, ahol nem tudhatja hogy mit csinálok a mosdóban.

2017. ápr. 18. 23:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%

Mivel nem eszek húst fél éve, kb. nulla a fingási rátám. :D De amúgy kulturált módon engedtem el eddig is a galambokat röpködni, amikor voltak nők az életemben. :) Egyébként azt mondják, egészséges párkapcsoaltban elfinghatják magukat a felek egymás előtt.

Erre szoktam azt mondani, hogy inkább ez jöjjön ki, mint a körzeti orvos. :D

2017. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
81%

Van mikor előtte pisilek. Nem érdekel ha hallja mikor kakilok. Ezek teljesen természetes dolgok. Befújok utána. Sőt meg is kérdezzük egymástól poénosan hogy naaa sikerült? Milyen volt jó esett? Mosolygunk és kész. Ha meg nem sikerült átöleljük egymást és annyit mondunk majd később sikerül drukkolok hozzá.

Ez az a pont amikor elfogadod a másikat és ellazulsz mellette.

Ettől nem leszek ronda a szemèben se rossz ember se beteg. Sőt ugyanolyan szexi maradok és ugyanúgy meghág állatias módon. Érted? Természetes dolog mint a többi

2017. ápr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Fish1 ***** válasza:
61%

Ha bejárkál utánad a klotyóra és pont törléskor menne be, az a ő baja már :) És ha meglátná, akkor mi van? Abban a hitben él, hogy belőled kozmikusan elpárolog? :)

Amúgy emellett tényleg nem normális, hogy a klotyóra is utánad megy, én közölném vele, hogy ne menjen már, mert ez tré.

Amúgy a klotyóból kiszűrődő hang nem hinném hogy cink lenne, mert hol kakiljon meg fingjon egy ember, ha nem a wc-n? Egy idő után szerintem a puki mehet egymás előtt is, de határok közt azért. Nem ordenáré módon a másik orra alá, stb. Egy idő után nagyon tré visszatartani szerintem.

2017. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
86%

Első feleségem nagynénje azt kérdezte tőlem az esküvő után: - Na és szellenteni mertek már egymás előtt?


Mi azt szoktuk kérdezni, amikor látjuk a másikat kijönni a mosdóból: - Szép baba lett?


Nem probléma a mosdóban semmi a másik előtt. Nem zavar a páromnak semmije. Ha beteg lenne, akkor hogyan mosdatnám? Ugyan már!

2017. ápr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
88%

Nalunk ugyanaz van, amit tegnap 23:53 leirt. En sokkal boldogabb vagyok egy ilyen kapcsolatban, ahol a szekrekedesi problemakat is meg lehet osztani a masikkal, mint egy 'elegans' kapcsolatban, ahol mindig az imidzsemre kene figyelni.


Tul fiatal vagy nem? Azert vannak ilyen tevkepzeteid szerintem...

2017. ápr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
59%
Ez gyerekesség, nem imidzs kérdése. ;) no fel a fejjel, tegyétek túl magatokat az illúzión, és legyen szabály az, ami odabenn történik az magánügy. Tegyél be zenét hogy ne hallja stb.
2017. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%

Én szarás közben mindig fingok is és a barátnőm ha néha hallja akkor nevet egyet, aztán jól van még az is. Nincs szégyen bennem emiatt, hogy ő hallgatózik és még reagál is rá. Ezek természetes emberi dolgok. Szarás, hugyozás, evés, ivás, lélegzés. Na pont ezekkel kapcsolatban nem kellene gátlása legyen senkinek. (Persze a ló túlsó oldalára, a szégyentelenségbe sem kell átesni.)


Fingani azért kimegyek a szobából, mert legyen szó akárkiről (nem csak a barátnőről), nem akarom hogy más szagolja.


Szarni mindig nyugodtan elmegyek ha egy lakásban vagyunk éppen, utána viszont alaposan megmosom magam a kádban.


28/f

2017. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
37%

Mi nem pukizunk egymás előtt, visszatartjuk sajnos, hogy ő hogyan oldja meg még nem jöttem rá, de én este bepukizok a takaró alá amikor alszik, aztán kiszellőztetem, nyitott ablaknál hamar elillan a történet. :)

Kakilni otthon szoktam. N

2017. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
51%
Mivel a menstruációm miatt elég gyakran van hasmenésem, ezért kb. 1 hónap alatt eljutottunk arra a pontra, hogy bébi, én most elmegyek a WC-re, lehetőleg ne hallgatózz az ajtónál és ennyi. Egyáltalán nem zavartatom magam, ő sem, teljesen normálisan kezeljük a helyzetet. Friss kapcsolatnál megértem az aggodalmaidat, de egy idő után ennek a jégnek sajnos meg kell törnie, egészségtelen visszatartani. Ugyan szellenteni nem szoktam előtte, de ez csak az én hülyeségem, tudom hogy őt nem zavarná. Ő szokott előttem, és jót nevetünk rajta. Nem várom el tőle, hogy amikor napokat együtt vagyunk, minden emberi szükségletéről mondjon le. A szobából sem küldöm ki, mert azt akarom hogy mellettem teljesen ellazulva érezze magát, ne feszélyezze semmi. Mondjuk néha az orrára koppintottam már, amikor irdatlan büdöset csinált, de nem halál komolyan, elfogadom és szeretem így is már két éve. :)
2017. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
59%
Akiknek pukizni kell azok miért nem mennek ki a szobából egy másik helyiségbe (akár hallótávolságon kívülre is) hogy ott csinálják?
2017. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!