Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan pukiztok, kakiltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan pukiztok, kakiltok amikor együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Én mindent vissza tartok, néha már azt várom hogy mikor megy haza a barátnőm mert elkezd fájni a hasam, és mennék már wc-re. Sokszor a bevásárlóközpontban megyek el nagywécére, ahol nem tudhatja hogy mit csinálok a mosdóban.

2017. ápr. 18. 23:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk a szomszéd szobába, ahol az após-anyós van? Vagy a körfolyosóra?

Ezt úgy hívják: farizeus viselkedés.

Lássuk be, vannak akik lazák, és vannak a feszültek. Szerintem nekik rosszabb.

2017. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
59%
Én hiszek a látszat fenntartásában, de nőként kifejezetten örülnék, ha a párom undibb lenne nálam, így néha én is megendhetek magamnak egy egy kicsúszotz pukit vagy egy hasmenést.
2017. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
89%

És nem tudod bezárni a wc-t? Mellesleg miért megy be? Attól fél, hogy Marikát dugod titokban?! :D


Egyébként hogyan? Bemegyek a slóra és két perc múlva kijövök... de kb. negyedik ottalvós randin elkapott valami szarság, és két napig ment a hasam, szóval ott esélytelen volt "titkolni".


Egyébként emberek vagyunk, nem gépek, mindenki szarik-fingik, stb.


Mellesleg: a punciját nyalod, ő a farkadat szopkodja, és ilyen baromságokon szégyellősködsz?! :)

2017. ápr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mi ezt sosem kezeltük tabuként, mindig természetes volt. Normális dolog, nincs mit szégyellni benne.
2017. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
87%

#4,

"

Sajnos egy nagyon udvarias, tökéletes, tiszta férfi képét alakítottam ki benne" - szóval alakítasz valakit, aki nem te vagy... szar ügy :D

Én is udvarias és tiszta vagyok, de hát nem vártam még soha hogy elmenjen.....

2017. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

21:


Nem erre gondoltam, mert nem mindenki él a szüleivel. Akár közösen laktok már, akár albérletben (külön).


De még após/anyóséknál is ki lehet menni a konyhába fingani. Konyha, WC, fürdőszoba.

2017. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
86%
Álmaim férfijával randiztam, kb a második film nézős estén rántottát készített. Megette, én nem voltam éhes. Kb film nézés közben kifutott WC-re, ami a nappaliból nyílt, tehát hallottam ezt - azt :D nem esett jól neki a tojás :D szegény annyira szégyellte magát, de én kifinomult elegáns nő vagyok, teljesen normálisan kezeltem, mert szegény szabadkozott. Egyébként ő ma már a férjem :)
2017. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
58%

"Sajnos egy nagyon udvarias, tökéletes, tiszta férfi képét alakítottam ki benne, félek attól hogy ezzel lerombolnám az imizsdemet. Ő is nagyon visszafogott és elegáns nő."


:DDD Ne haragudj, ezen jót nevettem. :) Te se análszexeltél még életedben. ;) ...vagy igen? :)


Nekem a pszichopaták, meg a nyakkendős vezető politikusok jutnak eszembe (na voltak azért pozitív kivételek, pl a két Kennedy), akiknek a felszín az álcája. Nem mondom, h az vagy, de eléggé torz képed van arról, mitől is jó egy ember... A jó ember akár hangosan elfinghatja magát a párja előtt, nem ezen múlik...

2017. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Költőnő? ***** válasza:
Akik azt írták le, hogy nekik a biológiai szükségletek természetesek egy kapcsolatban és nincs bennük semmi titok; azok miért is lettek lepontozva?
2017. ápr. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én a 27#-es vagyok, leírtam a tapasztalatom, hogy attól, hogy a másik tud róla, hogy épp szükségletet végzünk, attól még alakulhat pozitívan a kapcsolat. Én is le lettem pontozva.
2017. ápr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!