Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tánácsot szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tánácsot szeretnék kérni? Részletesen ha lehet

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez az én életem és én döntök, viszont annyira zavarodott vagyok és olyan tanácstalan. Teljesen padlòn vagyok most.


20 éves lány vagyok. Kicsit lelkis, nehezen megnyìlò vagyok. A volt barátom 24 éves és 2 hònapja küldtem el. Nehezen engedett el, én pedig megbántottam. Párszor megkeresett, hogy ha jobban vagyok beszéljük meg és  hogy nem szeretné hogy vége legyen.  2,5 éve ismerem az exem nem csak a szerelmem de a lelkitarsam és a pszichlògusom is volt. Velem jò ember volt mindig. Fontos tudni hogy 2 x pròbáltuk meg a kapcsolatot: az első alkalommal a baj az volt hogy nem tudtam kellően megnyìlni neki és nem tudtam elengedni magam. A másodjára jobban ment és megtudtam nyìlni neki minden jòl alakult, de  konkrét ok nem volt a szakìtasra csak kicsit besokaltam mert munka,család és meg ő is plusz bajt hozott rám. És elküldtem azzal hogy idő kell és már nem vagyok szerelmes. De hazudtam neki és magamnak is. Szìvem szerint feleresném és elmondanék mindent őszintén mert háborog a lelkem. Szenvedem, tudom hogy az idő segìtene felejteni de most pl ha megtudnám hogy mással összejönne félek hogy kárt tennék magamban és a berendezésekben.

Tanácsot szerettem volna anyukámtòl kérni, mert ő jobban ismer. Viszont tudom a válaszát.     Örül,hogy elküldtem az exemet és hülyeségnek tartáná, hogy beszéljek vele és bármi alakuljon vagy hogy találkozzunk. Félek hogy 1 òrán keresztül fog agytágìtást mondani nekem miatta. De valamiért mégis padlòn vagyok és kìvánom őt. Pròbáltam beszelgetni mas sráccal de olyan lelkiismeret furdalásom lett hogy elsìrtam magam.


2017. ápr. 22. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2017. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Saját magad ellensége vagy. Először is keress fel egy valódi szakembert mert a párod nem arra való, hogy folyamatosan bizonyítsa az odaadását és az agyturkászod legyen.

Második körben pedig fogj egy képzeletbeli kalapácsot és bontsd le azt a vastag falat amit magad köré építettél.

Padlón vagy, de valójában minden úgy alakult ahogy te akartad, hogy alakuljon és nem egy esélyt kaptál. Egyedül nem valószínű, hogy kimászol innen szóval szakember.

2017. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy nem egy esélyt kaptam?

Pont én adtam esélyt arra hogy belevagjunk másodjára.

Fél évig jártam egy szakemberhez akkor kezdtem helyrebilleni de akkor most megint keressek egyet? Sose leszek lelkileg rendben?

2017. ápr. 22. 22:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Keresd fel az exedet és kérj találkozót. Aztán ha találkoztok, mondj el neki mindent, mit érzel, mit gondolsz, mi bánt, mit szeretnél.

Ne a családod véleménye alapján válassz párt magadnak, te tudod, hogy mi kell neked, mi jó neked, mire van szükséged.

Mindenképp próbálj meg találkozni vele és beszélni. Ha nem is jöttök össze újra, akkor is jót fog tenni neked, a lelkednek, az hogy újra beszéltetek, és átrágtátok magatokat ezen az ügyön.

Sok sikert, és fel a fejjel! :)

2017. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy szakember biztos helyre fog hozni téged. Nem számít, hogy voltál már, ha szülséges, akkor újra el kell menni, és addig csinálni, mígg teljesen rendben nem leszel.
2017. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan labilis vagyok :(
2017. ápr. 22. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Épp ezért mondjuk.

A több esélyt arra értettem, hogy többször próbáltátok meg a kapcsolatot, de szavaidból úgy tűnik, hogy mindkétszer azért lett vége mert nem tudtál ezeken a dolgokon változtatni.

Sem egy kórosan zárkózott, sem egy döntésképtelen, stresszhelyzetben azonnal "felégetem az erdőt" típusú ember nem alkalmas párkapcsolatra.


Felkeresheted megint, elmondhatsz neki mindent, megpróbálhatjátok ismét, de valószínű ugyan ide jutnátok megint mert a probléma gyökerét egyedül nem fogod tudni megszüntetni, tőle pedig nem várhatod ezt el.

2017. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Másodjára jobban ment de azt is belátom hogy elég labilis vagyok hogy kapcsolatom legyen. Valamint az ő életét se akarom tönkretenni hiába ùgy válttunk el hogy visszafogadna
2017. ápr. 22. 23:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmondanám neki, hogy mit érzek iránta, és kérnék egy kis időt, hogy helyretegyem az érzéseim/gondolataim. Aztán elmennék egy pszichológushoz, és megpróbálnám összeszedni magam. Ne pár alkalommal számolj, hanem rendszeresen járj - idő kell ahhoz, hogy magadra találj, és megtanuld a problémáid kezelni. Ha már nyugodtabb leszel, és még mindig úgy érzed, hogy a párod a megfelelő ember, akkor újra keresd meg.
2017. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!