Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodom a páromtól, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a páromtól, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Páromat faggattam a többes szexről. Kilyukadtunk arra hogy két pasi egy nő szituban volt többször több emberrel. Undor fogott el. Nem tudom elképzelni a szexet vele többet. Sose néztem volna ki ezt belőle. Nagyot csalódtam. Mit tegyek? Ezt nem tudom elfogadni.
2017. ápr. 23. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd ott.

Ő is megérdemel egy olyan nőt, aki szereti/elfogadja.

2017. ápr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha a barátomról meg tudnám, hogy előtte esetleg volt már férfivel, nekem is ugyanígy, az egész szemléletem megváltozna róla. Neked ez az ami nem fér bele, nekem például ez lenne. Leülnék és szépen átgondolnám, hogy az egész kapcsolat ér-e nekem annyit, hogy ezen a tényen túl tudom-e tenni magam úgy hogy neki sosem hanytorgatom mivel nincs jogom, mert akkor engem még nem is ismert. Valószínűleg nekem nem menne
2017. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Olyan nőt kellett volna keresnie aki nyitott mindenre és olyan mint ő . Akkor az elfogadással nem lenne gond. Nem tudok ugyanúgy nézni rá mint eddig.
2017. ápr. 24. 08:22
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem nézel.

Nézz más szemmel, vagy ne nézz egyáltalán. Ez ilyen egyszerű.

2017. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A múltja nem fog megváltozni, ha a te elfogadási készséged se, mert nem is akarod, vagy nem vagy rá képes, akkor ennek vége.
2017. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!