Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy gyermekvállalás előtt szeretnék összeházasodni és nem utána?

Figyelt kérdés
Párommal gyermeket szeretnénk, viszont nem értem, h miért nem kéri meg a kezem, ha egyszer beszélgetni szoktunk róla h mindketten kis esküvőt szeretnénk, szűk családi körben, teljes egyetértéssel. Közbe meg már mondta h próbálkozzunk a babával.. Én szeretnék előtte összeházasodni. :(
2017. ápr. 24. 10:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%

Mi hasonló szituban vagyunk. Miért olyan ijesztő közölni vele, hogy mit szeretnél? :)

Mi anno kb fél év együttlét után beszélgettünk róla, hogy ki hogy képzeli a jövőt, neki nem fontos a házasság, én mondtam, hogy nekem _kell_ a hivatalosság, én a vakvilágba nem vállalok gyereket olyannal, aki még arra se tart méltónak, hogy több legyen az aktuális nőnél. Sikerült ezt egy kicsit meredeken megfogalmaznom, jól meg is sértődött rajta akkor a drága, hogy kinézem belőle, hogy lelépne. :) De a lényeg átment.

Most, jóval később, már együtt élve aktuális lett a téma. Múltkor felvetette, hogy jövőre jó lenne már babázni, és magától tette hozzá azt is, hogy persze nem felejtette el, hogy én előtte házasságot szeretnék.


Szóval én igenis közöltem, hogyha nincs esküvő, nem lesz gyerek és pont. :) És ettől még nem kértem meg a kezét, meg nem erőszakoltam rá semmit. Meg nincsen világvége, csak kereken elmondtam, hogy én hogy képzelem a jövőt. :) Ezt te is nyugodtan megteheted, nem lesz belőle probléma.

2017. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb megemlíti, hogy próbálkozhatnátok a gyerekkel, mondd meg neki, hogy "Józsi, én nem akarok élettársi kapcsolatba szülni, szeretném, ha előbb összeházasodnánk, elvégre ez a hagyomány, meg hát mindketten házasságpártiak vagyunk, nem?". Kész, le van tudva. Csak arra vigyázz, nehogy "véletlenül" teherbe ess (és itt most nem arra célzok, hogy te nem szeded a gyógyszert).
2017. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én megmondanám, hogy szeretnék házasságot AZUTÁN pedig gyereket. De zsarolni senki nem fogok, ha neki ez így nem tetszik akkor nem egymást keressük. Ilyen egyszerű. Nem kell könyörögni se követelni csak elmondani. Ha nem akar elvenni, annak oka van. Nekem ilyen pasi nem kell.
2017. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!