Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy gyermekvállalás előtt szeretnék összeházasodni és nem utána?

Figyelt kérdés
Párommal gyermeket szeretnénk, viszont nem értem, h miért nem kéri meg a kezem, ha egyszer beszélgetni szoktunk róla h mindketten kis esküvőt szeretnénk, szűk családi körben, teljes egyetértéssel. Közbe meg már mondta h próbálkozzunk a babával.. Én szeretnék előtte összeházasodni. :(
2017. ápr. 24. 10:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
A normálist nem úgy értettem ahogy te érted. De nehogy már neked baj legyen hogy valaki a gyerek előtt akar házasodni.
2017. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Normálisat*
2017. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen: mondd meg neki, hogy szerinted így lenne a jó. Beszéljétek meg ezeket, ez így működik.

Nálunk a férjem ragaszkodott ehhez a sorrendhez, mondtam neki, jó, legyen. Nekem mindegy volt különben. Többször szóba került a házasság, mindig csak pár szót beszéltünk róla, hogy melyikünk mit szeretne, hogy szeretne. Aztán egyszer közöltem, hogy jó, házasodjunk, de akkor most már konkretizáljuk a dolgokat. Akkor pár hétig gyűrűket nézegettünk, mutogattuk egymásnak. Majd elmentünk és megvettük őket. Később ugyanígy közösen oldottuk meg az esküvőt, majd a gyerekvállalást is. Egy babához viszont szerintem egy összecsiszolódott, ütős páros szükséges, akik időnként már fél szavakból is értik egymást.

Ez totojázással meg döcögős kommunikációval nem fog menni.

2017. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"Mert azért csak nem mondom h ha nincs esküvő nem lesz gyerek és pont." Miért nem? Ha nem toporzékolva és vörös fejjel mondod, hanem csak kijelented abban semmi rossz nincs. Egyetértek hetes válaszolóval.


Legyél határozott, de nyugodt. Mondd el az érveidet, hogy gyerek(ek) nélkül könnyebb szervezni, nem akarsz pocakos menyasszony lenni, most szépnek érzed magad és ezt szeretnéd megörökíteni, te ezt így tartod normálisnak, szeretnél mások előtt úgy hivatkozni rá, hogy a férjem, meg ami még az eszedbe jut. Anyagilag is jobban jártok, házasok egy csomó kedvezményt kapnak, ez sem utolsó szempont.

2017. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát ki tudja még az is lehet. Nem látok a fejébe. Szóval összességében azt mondjátok, ha nagyon akarom, akkor mondjam meg neki, aztán max azt mondja h nem akarja..aztán egyszercsak jön a gyerek é
2017. ápr. 24. 11:41
 16/23 A kérdező kommentje:
és már nem számit ez a kérdés ugyse. Köszi mégegyszer a válaszokat! :D
2017. ápr. 24. 11:43
 17/23 A kérdező kommentje:
Most olvastam az utolsó válaszolokat is, mert kozbe írtam. Köszi ez így tényleg jól hangzik.
2017. ápr. 24. 11:46
 18/23 anonim ***** válasza:
86%
ugyan ez volt a helyzet velünk is. megszületett a gyerek és 2 hónap múlva lelépett.
2017. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%

Én teljesen megértem a kérdezőt, hasonlóan gondolom.

Egyre több esetet látni, ahol a férfi hiába akarta ugyanúgy a gyereket, mégis lelép , akár még a gyerek születése előtt, magára hagyva az anyát és a gyereket.És mossa kezeit.

Rengeteg ilyen van, az osztályban ahol gyakorlaton vagyok, mindössze 4 gyereknek vannak még együtt a szülei! Az összes többinél elváltak,szétmentek.

És kivétel nélkül mindenhol az anyánál maradtak a gyerekek.

Szóval én megértem a nőket, ha egy férfi annyira nem gondolja komolyan velem a kapcsolatát, hogy elvegyen,akkor miért vállaljak vele közös gyereket? Úgy érezném, hogy nem elég komoly, nem velem tervez,akkor meg kösz nem, nem akarok egyedülálló anyuka lenni..

Persze az is benne van a pakliban, hogy házasság után lép le a pasi..Igen, nagyon sok ilyen is van.

De azért egy kicsit nagyobb biztosíték, hogyha összeházasodtatok, mintha barátnő státuszban tartana..

Ha neked fontos a házasság,akkor ne engedj belőle.

Lehet akkor nem ő a te embered.

2017. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

19-el teljesen egyet értek, azt a részt nem ismétlem.

Viszont azt is gondoljátok végig, hogy gyerek után lehet, hogy sose lesz esküvő. Ez is elég gyakori.

Terhesség alatt ne legyen esküvő, érthető okokból. Utána, amíg pici a gyerek, megint ne. Van, akinek tovább tart visszanyerni az alakját, és nem bálnaként akar menyasszony lenni. Van, ahol kétemberes a kicsi, nem lehet órákra lepasszolni.

Van, ahol később se, mert jön a kistesó és kezdődik minden elölről. Vagy nincs rá pénz, vagy egyéb miatt.

Aztán 5-10 év eltelik, utána meg már minek. (Ha még egyáltalán együtt vannak.)

2017. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!