Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy áll a szagokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy áll a szagokhoz párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Főleg akik együtt élnek -alszanak befújják magukat este dezodorral vagy nem különsebben zavar titeket? Csók előtt fogat mostok?

22F



2017. ápr. 24. 16:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
7-es az én emberem érti, hogy miről írok. Ment a zöld kezecske.
2017. ápr. 24. 18:44
 12/17 anonim ***** válasza:

Úristen a kötekedőnek... nem mind1 ki mikor használ dezodort?????? Neked nem kell másnak igen. Én is használok fürdés után mert könnyen megizzadok. Reggelre büdös leszek ha nem használok. Ellentétben a párom. Este sose használ és reggel ugyanúgy illatos.

Szex előtt zuhany és fogmosás vagy öblögetetes szájspray

2017. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

Ahogy a 12-es írta..

Használjon dezodort este, fürdés után az, aki büdös..

Én fürdés után egyáltalán nem vagyok büdös, sőt, a tusfürdő illata is érződik a bőrömön. Nyilván nem fogom magam deózni, ha nem izzadok le büdösre... nem mindenkinek van testszaga ennyire..


Pluszban van egy kellemes illata a bőrének annak, akit szeretünk, a feromonok miatt.. ÉS most nem az intenzív testszagról beszélek..


Szóval mivel nekem nincs szükséged deózni magam este, nem is szoktam = egyébként használok reggel pl).

26N

2017. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%

Kapaszkodás, nem használok minden nap szappant/tusfürdőt és hajat is hetente kétszer mosok!

Mégsem vagyok undorító vagy büdös. Dezodorozni éjjelre pedig olyan, mint alsóneműben aludni.

Szegény bőrnek az a sok kence nagyon nem jó. Bőven elég tiszta vízzel mosdani napi szinten, 2-3 naponta vagy sport után pedig egy natúr szappannal.

Minden csók előtt lehetetlen fogat mosni.

És szeretem a barátom illatát/szagát.

2017. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam róla egy cikket, hogy nem az illat miatt jó magad befújni/kenni este, hogy mennyire nagyon illatos legyél, hanem mert ezek a manapság divatos 24-48 órás cuccok lassan fejtik ki a hatásukat. Tehát ideális esetben, ha este fürdés után bekencézel, az fogja másnap a kívánt hatást elérni. :)


Persze ez csak egy szempont. Munkaidőtől függően én nem mindig ugyanakkor fürdök (reggel-este változó), így nem is kenem magam minden este, de általában azért igen. Ha a párom itthon alszik (munka miatt ez nem mindig történik meg, csak kb. a hét felében), akkor testpermetet szoktam használni fürdés után. Bár ha őszinte akarok lenni, ezt inkább a magam kedvéért teszem, ő a természetes illatomat is szereti. :) Én is ugyanígy az övét, bár nála pl. teljesen rutin, hogy a fürdés után izzadásgátlót ken. Ennek egy hátránya van: nem tudok kapásból odabújni a karja alá, ha lefekszünk, különben összekenne. :D


De ha ez nincs is, nem izzad annyit az ember éjszaka, hogy zavaró legyen, és mi szeretjük egymás illatát.


Fogat mosni reggel-este szoktam, így az esti összebújás előtt megvan. Reggel nem állok neki fogat mosni, ha egyszerre ébredünk és csók van - mindenkinek van reggelre egy pici szájszaga, ez természetes, szóval nem szörnyedünk el egymástól.

Viszont ha én ébredek hamarabb, akkor mosdóba menet egy szájöblítést megengedek magamnak, mert azért csak nőből vagyok. :)

2017. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%

Miért ? Ti fürdés után szaglotok ? A dezodor lényege hogy elnyomja a büdöset, illetve 2 szagvkeveresedesbol harmadik szagot csináljon. A higiénia nem a dezodor hanem a fürdés.


Azért remélem van akinek ez nem újdonság

2017. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

No hogy érdemben is írjak, este zuhany aztán már nincs dezodor sem, deostift, sem semmi, ugyanis sokban aluminium sók találhatóak amik baromira nem egészségesek. Ezért nem mérgezem magam még estére is... ha reggelre büdi vagyok

akkor megmosakodom, aztán jöhet a 24-48 as sziszegős szappan, vagy deostift, és még nyomok kis parfümöt is.

Fogmosás igen, szokott büdi lenni a szám így nem szeretek fogmosás előtt csókolózni.


Valaki írta hogy ha kicsit szaga van a párjának az tettszik neki, ezt csak megerőssíteni tudom. Sokszor volt hogy mondom az exemnek le kell zuhanyoznom mert büdös vagyok, erre odabújik és elkezdett szaglászni, és azt mondta ez nem büdi, szeretem a szagod, izgató :)

2017. ápr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!