Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el?

Figyelt kérdés

Parommal egy eve hogy egyutt vagyunk, de meg nem tortenr koztunk sem petting sem pedig szex. Az utóbbi egy-masfel honapban felhoztam neki a temat, hogy szeretnek vele lefekudni, mert ugy erzem keszen allok ra. De barmikor probalkozom, visszautasit. Nemreg egy hetvegen lett volna ra alkalmunk, de o helyette inkabb gepezett. Aztan utana meg szemrehanyast is tett, mikor par nappal kesobb megint felvettem a temat, hogy a hétvégén lett volna ra alkalom. De hat en probalkoztam, megerintettem a ferfiassagat, es belenyultam a nadragjaba is, de elvette onnan a kezem.

En mar nem ertem, mimdig azt mondja, hogy lefekudne velem, de amikor probalkozom (mert o persze nem tenne semmit), akkor visszautasit. Ez igy mar a 3-4. alkalom utan eleg onbizalomrombolo..

18/L/F


2017. ápr. 25. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nem önbizalomromboló, hanem a barátod egy barom :)
2017. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Mnt láthatjuk (#1-nél is) az aszexualitást manapság főbelövéssel jutalmazza a gyk inkvizíciója.
2017. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha ennyi idő után sem akar,akkor ott valami nincs rendben.Beszéld meg vele,kérdezz rá mi a probléma,hogy nem akar lefeküdni veled?Ennyit tehetsz csak hogy megtudd valojában mi is a gond!Más férfi örülne ha egy nő ajálaná fel hogy lefeküdjenek!
2017. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

#3


És ha olyan oka van, amiről nem nagyon lehet beszélni? Gátlásosság, vagy kicsi a farka, vagy van a bőrén valami bazi nagy seb/folt és emiatt nem akar levtkőzni, akkor mi van? Jaa, akkor dobja ki, "mer' az ijjen amúgy is seljtes"?

2017. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 És akkor szerinted mégis mi a megoldás?Nézegessék egymást a végtelenségig?

Írta a kérdező,hogy már többször felhozta a témát,ha akarta volna,már réges régen kidobhatta volna a srácot.

A nőknek is vannak igényeik,1 év pedig nem kevés idő a "felkészülésre".

Egyébként tényleg számtalan oka lehet,hogy nem akar megmutatkozni.Kommunikáció nélkül lehetetlenség megfejteni a dolgot.Márpedig ahhoz 2 ember kell.

2017. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#2: Azért ez nem aszexualitás. És nem járna azért sem főbelövés. Viszont hogy a kommunikáció nincs rendben, és valami a srácnál sincs, az biztos.
2017. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#5


És ha azért kerüli, mert tök béna a szexben? Arra sajnos nincs megoldás, tapasztalat. És nem is tűrik el, különösen a nők nem tűrik el.

2017. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert fél.

Mert az a típus, aki csak csodálni akarja a nőt, de ha megérinti, akkor attól tart, hogy valami elveszik (rajongó típus)

Mert nem akar igazából

Mert nem elég felnőtt egy kapcsolathoz

2017. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4#

Akkor is szerintem,a komunikáció a megoldás,és ha az is lehetetlen a végső a szakítás!

2017. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez így nem párkapcsolat sajnos :(
2017. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!