Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el?

Figyelt kérdés

Parommal egy eve hogy egyutt vagyunk, de meg nem tortenr koztunk sem petting sem pedig szex. Az utóbbi egy-masfel honapban felhoztam neki a temat, hogy szeretnek vele lefekudni, mert ugy erzem keszen allok ra. De barmikor probalkozom, visszautasit. Nemreg egy hetvegen lett volna ra alkalmunk, de o helyette inkabb gepezett. Aztan utana meg szemrehanyast is tett, mikor par nappal kesobb megint felvettem a temat, hogy a hétvégén lett volna ra alkalom. De hat en probalkoztam, megerintettem a ferfiassagat, es belenyultam a nadragjaba is, de elvette onnan a kezem.

En mar nem ertem, mimdig azt mondja, hogy lefekudne velem, de amikor probalkozom (mert o persze nem tenne semmit), akkor visszautasit. Ez igy mar a 3-4. alkalom utan eleg onbizalomrombolo..

18/L/F


2017. ápr. 25. 19:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#7 Akkor is egy idő után ennek nem lesz jó vége.Főleg ha meg sem óhajtja beszélni a problémát.

Miért mondod,hogy nem lehet az ellen tenni,ha valaki bénázik?Mindenki béna előszörre,lehet tanulni a szexet,kiismerni a másikat.Mindenre van megoldás csak akarni kell.

2017. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

#11


Sajnos, nem nagyon adnak második esélyt, ha elsőre nem sikerül túl jól. Kimondatlan elvárás lett, hogy elsőre is jó legyen, mert "az igazi férfi elsőre is az". Rémes.

2017. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!