Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ennyi szingli férfi van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyi szingli férfi van, és a férfi-nő arány majdnem egyenlő, akkor hol vannak a szingli lânyok?

Figyelt kérdés

Ha belegondolok, akàrhol keresgélek, mindenhol férfitöbblet van, vagy legalàbb is több a szingli férfi.


Akàr itt gyakorin, akàr tàrskeresőn, utcàn, egyetemen,mindenhol ez a helyzet. Hogy lehet ez?



2017. ápr. 26. 11:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10: ez egy érdekes megközelítés. :)
2017. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

Nagyjából ugyanannyi szingli nő van, csak ugye a férfiaké a kezdeményezés, ezért nyilvánvalóbb a jelenlétük.

Mert egy átlag férfi az égvilágon minden lehetőséget megragad a csajozásra, beregisztrál az összes létező társkeresőre, bulizni jár, stb., csak hogy valahogy összeszedjen egy csajt, míg a szingli nők inkább csak passzívan várnak.

Ezért sokkal többnek tűnik a szingli férfiak száma.

Legalábbis szerintem.

2017. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sok szingli lány nem jár el bulizni, nem jár elsohová. Így csak nagyon kevesen tugják róluk, hogy szabadok.
2017. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol van mind, de a 32 felettiek ott vannak nálam, verik az ajtót, viszont én sajnos csak pénteken megyek haza... :)))
2017. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Belegondolva abban nagy igazság lehet, hogy a nők szélesebb korosztályból válogatnak, bár én ritkán látok olyat, hogy 35 éves egy 20 évessel. Én is pont ezért toltam ki a keresett korosztályt társkeresőn, de még így is elképesztő férfitöbblet van. 23 évesen nekem megfelelne akár egy 30 éves nő is, csak hát ők meg nem így gondolják, mindig megírják, hogy túl fiatal vagyok hozzájuk.


A "barátzónában" is csak kapcsolatban élő lányokat ismerek.


Mondjuk én kicsit maradi gondolkodású vagyok a mai társadalomhoz képest. Én ha látok két embert kézen fogva, vagy csókolózni, az én definícióm szerint ők együtt vannak. Hogy van szexkapcsolat meg barátság extrákkal, meg alkalmi kapcsolat, ezeket nekem nagyon nehéz elképzelni.


Meg nyilván az özvegyeket nem akartam ide sorolni.


Facebook ismerőseimet átnézve, 70% van kapcsolatban, és ebből a többség lány.


Arról meg azt gondolom, hogy 30 felett már pont hogy minden nő férjnél van meg gyereke, arra felesleges alapozni, hogy aki 21 évesen sikertelen, majd 30 felett fordulna a kocka, mert nem így lesz.

2017. ápr. 26. 15:46
 16/17 anonim ***** válasza:

Nézd, az egy szilárd tény, hogy nagyjából ugyanannyi férfi van, mint nő.

Innentől kezdve matematikailag lehetetlen, hogy sokkal több szingli nő legyen, mint szingli férfi, ez egy minimális józan paraszti ésszel belátható.

Tehát az egyéni, szubjektív tapasztalatok és megfigyelések teljesen irrelevánsak.

2017. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, de ha még sem látom őket, akkor be vannak dobozolva egy raktár mélyén? :D
2017. ápr. 26. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!