Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a dolog bújtatott társkeresés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a dolog bújtatott társkeresés?

Figyelt kérdés
Bocs, hogy ide írom, de ide nem írkálnak 14 évesek jó eséllyel. Felnőtt embereket is szoktam látni, hogy ilyet írnak ki facebookra, hogy "Lájk, és megy a vélemény üzenetbe." Ez mire vall? Általában csak nőket (lányokat) látok. Belájkolja 50-70 csávó és beszélgetni fog a leányka azzal, aki bejön neki, vagy mi? Van aki csinálja ezt? Vagy ismerőse? Mi értelme ennek?
2017. ápr. 27. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmire sem jó maximum az egója simogatására, csak azért csinálja, hogy lássa hány pasit érdekel... szerintem ez nagyon gáz.:D 1-100 hoz, hogy beszélni fog bárkivel a csaj.
2017. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lájk gyűjtésre is kiválóan alkalmas.
2017. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább egópumpa lesz. 10-20 képre tartozna vagy 2-300 fiú. Nnomost, aki ennyiből sem tud(na) választani, az vagy nagyon el van szállva, vagy nem is keres társat.



Eszembe nem jutna, hogy ilyen "díjért" lájkoljak valamit.


Biztos baziöreg vagyok, vagy efféle.

2017. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!