Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkatárs bepróbálkozott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatárs bepróbálkozott, nekem nem jön be. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Én mindjárt férjhez megyek, és állítólag neki is van barátnője. Nem tudom, mire számít vagy mit akar elérni, tudja, hogy mi a helyzet nálam, folyton az esküvőről pletykálunk a kolleginákkal. Közben nekem ő nem csak, hogy nem jön be, de kifejezetten az a fajta személyiség, aki úgy elemi szinten visszataszít.


A szomorú ebben az, hogy semmi olyat nem csinált, ami úgymond "egyértelmű" (nem tapizott, nem vallott szerelmet, semmi), viszont a viselkedése, a tekintete az olyan, ami kifejezetten kényelmetlenül érint, de ezért önmagában nem szólhatok se neki, se a főnökünknek, mert nincs szó konkrétumról. Más férfi csoporttagok nem viselkednek/néznek így, és más lányokkal sincs ez a helyzet részéről, észreveszem a különbséget, de ha ez nem lenne elég, akkor ott van a korábbi életem összes tapasztalata, amikor az eddigi létező összes helyzetben, akármilyen valószínűtlen is legyen, beigazolódott a gyanúm, ha úgy éreztem, valaki többet szeretne tőlem. Amúgy nem gondolom, hogy komoly érzelmekről lenne szó nála, nyilvánvaló, mire megy ki a játék, de nem tudom, ezt hogy gondolta, szerinte majd lefekszem vele csak úgy, munka után, miközben heteken belül esküvőm van? WTF?!


Szóval, ilyenkor mit lehet csinálni? Még új vagyok a helyen, alapvetően amúgy baráti a hangulat az irodában, nem szeretném ezt semmilyen formában sem bomlasztani. A főnöknek árulkodni pláne nem akarok, elvégre tényleg semmi konkrétumról nincs szó (a megérzésemen, gyanús pillantásokon, egy-két kacsintáson, szerintem indokolatlanul sok magánjellegű beszélgetés kezdeményezésén túl semmi nem igazolja a dolgot), vele beszélni meg ugyanezen okból nem lehet/szeretnék.


Mi a teendő ilyenkor? Eddig is kerültem, amennyire lehetett, mert amúgy a jelenléte már önmagában idegesít (olyan tipikus idegesítő személyisége van, aki folyton beszél, olyan témákról, ami senkit/engem/ sem érdekel, panaszkodik, pedig semmi baja, tehát ez az abszolút fárasztó típus), de ha ennél is jobban semmibe venném, akkor már a csapat összhangját és békéjét bomlasztanám, ami meg megint nem jó. Mit lehet tenni? Ötletek? Tanácsok? Hasonló esetekről beszámolók? Minden jöhet.


Előre is köszönöm!


2017. ápr. 29. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem értem a problémádat. Épp azaz, hogy nem is próbálkozott be! Csak te úgy érzed.

Egyébként hiszed vagy se sok férfi szívesebben panaszkodik meg közeledik olyan nőkhöz, akik foglaltak, épp azért mert ezzel jelzik, hogy nem akarnak semmit tőle.


A női megérzés gyakran hibás! Az az egységsugarú férfire van kitalálva, a különcök gyakran átverik.


De azért óvatosan, a srác/fickó lehet, hogy ügyes manipulátor, és eleve számol azzal, hogy te mit feltételezel, és egyéb szándéka van, de azt én nem tudom megmondani, hogy mi lehet az. Vigyázz mert a férfiak 95%-a egyenes mint a bot, de a maradék 5% rettentően rafinált. Simán lehet, hogy csak megjátssza magát feléd.

2017. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De azaz, hogy nekem eddig az a csalfa női megérzésem mindig bejött. Ha foglalt voltam, ha nem, ha úgy éreztem, hogy a pasi akar _valamit_, akkor utólag eddig kivétel nélkül mindig kiderült, hogy igazam volt. Ráadásul most jelen helyzetben megerősít, hogy a többi kolleginával nem úgy viselkedik, mint velem, pedig mindegyik pontosan annyira foglalt, mint én. És szerintem még csak leplezni sem leplezi túl jól. A múltkor kacsintva hozott nekem egy csésze kávét az asztalomhoz. Soha senkinek nem csinált még ilyet (legjobb tudomásom szerint), pláne a kacsintás. Mondhatta volna, hogy csak üdvözlés, vagy valami, de nem, egy szót nem szólt, inkább leült a helyére, két lépésnyire tőlem, és skype-on kezdett el írogatni. Az tény, hogy nem tudhatom, a többiekkel skype-on mennyit beszél, de az tuti, hogy másnak kávét még nem hozott meg olyan szemekkel nem nézi, mint ahogy engem szokott bámulni. Kb a szalvéta hiányzik csak, hogy a nyálat letöröljem az álláról. És még csak meg sem próbálja titkolni.
2017. ápr. 29. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire biztos vagy a dolgodban, akkor várj, hátha megunja, de nekem valamiért van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem fogja, és épp azért mert arra vár, hogy kikényszerítsen belőled valami reakciót, és ha az megvan, akkor jön a következő lépés tőle. Azt, hogy mi lesz az, meg majd meglátod, de mint írtam ha abba az 5%-ba tartozik, aki rafináltan taktikázik, akkor te fogsz pofára esni!

Nekem meg azt mondja a megérzésem, hogy ő nagyjából ismeri a nők gondolkodásmódját és sejti, hogy mit gondolsz róla és pont erre vár.


Esetleg arra nem gondoltál, hogy kicsit nyomozz utána? Vagy mondok jobbat egyszerűen beszélgess vele azokról a témákról, amik téged nem érdekelnek, hagyd kibontakozni, akkor lehet dobja az álarcot.

2017. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!