Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez hogyan esett volna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez hogyan esett volna, miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt. Minden jól alakul. Az elején gyorsan átbeszéltük milyen hosszú kapcsolataink voltak. Én részletekbe nem mentem bele. Ő magától kezdte el mondani hogy eddig ő szakított mindenkivel, de most hosszú távra tervez. Volt egy modellarcú csaja 5 évig, hiába volt szép szakított vele.

Én se vagyok csúnya, nem értem ezt miért mondta nekem.


2017. máj. 4. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Csak én nem értem, h most mi is a probléma?!
2017. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
??? Mi is a baj pontosan? Az, hogy elmondott mindent?
2017. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Asszem kapiskálom.... "Fenyegetőnek" gondolodtad ezt, h mivel a "modellarcú" barátnőjével is szakított akkor veled is szakíthat attól függetlenül, h mindketten szépek vagytok? Igen, ez megeshet, mert oké, h szép volt az exe de lehet h buta mint a s...gg. És a szépség nem mindig elég :)
2017. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen magától mondta el ezeket miközben nem is kérdeztem. A szakításról se hogy hogyan néztek ki. Direkt nem akartam tudni ezekről.
2017. máj. 4. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
És ez miért akkora probléma? :D Elmondta, mert úgy érezte, h elszeretné mondani... :D És? :D Gondolod, h felvágni akart, h volt egy modellarcú barátnője? Vagy kicsit írd már le pontosabban minthogy itt találgassak, meg fürkésszek a gondolataidban :D
2017. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsit nagyképűen mondta. Ezért szóltam is neki miért,talán büszke rá?
2017. máj. 4. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Modellarcú... Még mindig az a trend megy a divatiparban, hogy mindenféle furcsa külsejű/arcú pálcikaembert küldenek ki a kifutókra nemtől függetlenül, véletlenül sem a klasszikus szépségideálokhoz hasonlító nőket/férfiakat? :D


Lehet azt akarta mondani, hogy nem a szépség az elsődleges egy párkapcsolatban, hanem egymás megértése és az összhang. Csak gond neki úgy alakítani a szavait, hogy ne kerüljön bele dicsekvés vagy a másiknak "odaszúrás"...


31F

2017. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha büszke rá? :D Akkor mi van? Ezzel nem arra akar kilyukadni, h te csúnya vagy, vagy h te nem vagy olyan szép mint ő... Nem értem. Veled van, szakított vele. Nyilván benned talált a szépségen kívül olyat is amit az exében nem és pont. Nem kell ezt úgy túlkombinálni. Nekem is van egy olyan exem pl. aki nagyon jóképű volt és tudja is a párom, ő még rá is mondta, h tényleg jó állású gyerek (pedig nem b...zi :D). Ezt így kell csak venni. Nem kell egyből féltékenységi rohamot kapni mert másra is merte mondani, h szép. Nyugi, rajtad kívül is még sok nőt szépnek tart.
2017. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!