Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz valaha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz valaha ilyen pasim? Hogy lehet összejönni egy ilyennel? Miért van az hogy valaki csak ábrándozik, valaki meg összejön vele?!

Figyelt kérdés
Nagyon régóta van az, hogy tetszik valaki, aki nem tudom hol lakik, de valahol a környékünkön, szoktam látni időnként. Nem sokat tudok róla egyébként. Én lány vagyok, ő férfi. Most először lánnyal láttam, de nem rokon volt, és úgy tűnik, régebb óta együtt van ezzel a lánnyal. Olyan csalódott vagyok, mindig azt reméltem, egyszer odajön és megszólít. Egy barátnőmnek is tetszik, de ő dagi és dohányos. Tök szép volt a barátnője, semmi cicoma, de csinos ruhák, jó alak, szép arc és hosszú haj. Tuti Pesten szedte össze, nem láttam még itt a csajt, és mi egy Pest melletti településen lakunk. A srácnak a kapucnis pulcsija volt a lányon amúgy, lazán, szétcipzározva. És csak olyan irigy voltam... Nem is tudom, annyiszor ábrándoztam róla, már láttam is abban a pulcsiban, és nagyon helyes, meg vonzó a srác. És most valaki azt az életet éli, amiről én csak ábrándoztam. :( Először úgy láttam őket hogy elbringáztak mellettem, mikor mentem aludni aldiba, utána meg előttem álltak a sorban, ők is oda mentek ezek szerint. Még csókolózni is láttam őket mikor sorba álltak. Három mirelit pizzát vettek. Tök csalódott vagyok.
2017. máj. 6. 00:30
 1/9 A kérdező kommentje:
* Nem aludni mentem az aldiba. Csak simán mentem az aldiba. Vásárolni.
2017. máj. 6. 00:33
 2/9 anonim ***** válasza:

Lesz aki ir hogy "jezusom de gaz vagy hogy igy megfigyeled nem normalis" en azt mondom h egy szintig meg oke az ilyen tipusu megfigyeles.

Igy voltam 4 eve 17 eves koromban pontosabban elotte! 16 evesen lattam meg eloszor egy fiut, aki akkor volt 18 mikor en 16, es ez gimiben volt o akkor volt 12.-es es nem tudtam h hivjak de en is lattam parszor utcan is setalni de mindig csak "olyan aranyos helyes srac" aztan mentem tovabb es mikor lattam ezutan bevillant h mi van ha legkozelebb csajjal latom ha nem lepek vmit!? Kicsit rafeszultem de :D nem tettem semmit es telt az ido o elmemt egyetemre en meg meg ultem gimiben sok gyik oszttarsammal :D aztan egyik nap jott 2 karbantarto bacsi akik kitettek az akkor uj 2012 es tablot 2013 februarjaban :D kicsit kesve de a tablorol vegre megtudtam a nevet es mivel eloben mar nem tudtam odamenni hozza irtam neki egy levelet :D de nem egy nyalas sz#rt nem kicsit feltem h leegek.. Nem egtem le :) a leveltol szamitott 5.napon mar jartunk :)

Szoval ne keseredj el, ha most nem is kesobb lehetsz vele. De ugy h tudod h fixen van baratnoje ugy necces, azt nem fogom javasolni h massz ra, ez helyzetfuggo. Lehet masik helyes pasid is aki sokkal jobban illik hozzad mint ez a masik csako :D

2017. máj. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ez van gyerekek.


Aki túl sokáig leskelődik a bokorból, az biza lemarad a lehetőségekről.

2017. máj. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
87%
Ez tini kategória pls
2017. máj. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen pizzát?
2017. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

"Olyan csalódott vagyok, mindig azt reméltem, egyszer odajön és megszólít."


Legközelebb te szólítsd le, vagy cicás néniként fogsz meghalni. Ez nem egy disney mese, hogy a herceg odamegy és szünet nélkül hajt rád, mert te vagy a főszereplő.

2017. máj. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kislàny...
2017. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Jaj most eszembe jutottak a gimnazista éveim, én akkor jártam így. Sokat beszélgettem az egyik évfolyamtársammal, tetszett is nagyon, aztán egyszer megláttam kézenfogva egy másik csajjal. Csalódott voltam én is. Ne aggódj, kislány, elmúlik. Ha felnősz, másképp fogod csinálni.
2017. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog tetszeni, de bevállalom:

úgy van, hogy van aki csak a szobájában reménykedik, hogy egyszer talán észreveszi a kiszemelt, meg van, aki próbálja magát láthatóvá tenni, neadjisten még nem is teljesen passzív az ismerkedésben. Legyél nyugodt, a srác valószínűleg a létezésedről sem tud, nemhogy az érzelmeidről, ennyi erővel kinézhettél volna bárkit a netről és szuggerálhatnád a monitort, hogy mikor ír rád.

Tényleg nem bántásképpen, de nem értem az ilyen nőket. Az még OK, hogy ha már ismerik egymást és nőként nem kezdeményez ("férfi dolga", "régimódi vagyok"), lelke rajta, ettől még bőven összejöhet neki, de ez felfoghatatlan számomra amikor valaki csak a háttérből, csendesen figyeli meg a kiszemeltjét, utána meg csodálkozik, ha az összejön mással.

2017. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!