Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Addig nem fekszek le vele még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Addig nem fekszek le vele még ott nem hagyja a családját, így is nagy bűn hogy vele foglalkozok?

Figyelt kérdés
Én már beleszerettem de nem érdekel addig nem lesz semmi amíg a családját ott nem hagyja. Így is meghalok érte ha lefekszek vele csak rosszabb lesz. Meg tudom hogy szemet vagyok ezért hogy család minden de azt mondja nem szereti akkor előbb utóbb úgyis otthagyta volna nem?
2017. máj. 11. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Helyesen cselekszel. ne legyél ribizli, váljon el, aztán legyen a te párod. Ne elégedj meg a szerető státusszal szerintem
2017. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

A pali attól fél, hogy két szék közt a pad alá esik, te meg attól, hogy csak egy numera lennél. Ez patt helyzetnek tűnik nekem.

30/f

2017. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Aki egyszer otthagyja a családját, az többször is megteszi.
2017. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én biztos hogy nem tudnám azt csinálni hogy lejön lefektet aztán hazamegy. Ha nem hagyja ott soha nem leszek az övé akármennyire is fáj
2017. máj. 11. 23:35
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Az estek nagy százalékában nem fogja otthagyni a feleségét, akár mennyire is szeretnéd. Őszintén, nem tudsz olyan pasit keresni, aki nem házas? Ezért utálom és le lehet pontozni, de ezért utálom azt, ha lányok/fiúk, adott nemmel ellentétesen barátkoznak és keresik a barátok társaságát.

Pont az ilyen retek dolgok miatt nem marad már meg sokszor két pár egymás mellett.

"Jajj, találkoztam a pasim egyik barátjával, és tökre aranyos volt velem, úgy érzem belezúgtam", meg etc. sztorik. Miért nem lehet olyannal foglalkozni akinek nincs kapcsolata? Belehalnátok?

2017. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Tudom, hogy kevés olyan férfi van a világon, akire azt lehet mondani, hogy na igen, ez férfi a javából. De miért kell házas emberekre bukni? Azt hiszetek, mert ők házasok, gyerekük van, már többet elértek az életben? Az ilyen alakok legtöbbször csak szar alakok. Meg se próbálnak változtatni az életükön. Sokszor annyira megijednek a felelősségtől, hogy azon nyomban el is menekülnek előle. Hányszor hallani azt is, hogy terhes nőket hagynak hátra, és szinte azonnal kihátrálnak a kapcsolatukból?

És ilyen emberek kellenek jobban? Mivel többek ők, mint egy átlagos ember?

2017. máj. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Én már azt se értem, hogy lehet valaki foglalt emberbe szerelmes. Jó meg esett velem is, de amint rájöttem, hogy foglalt, úgy vettem, hogy ez a vonat el ment és hamar el is felejtettem. Más miért akar olyat, aki már foglalt? Nem értem. Lehet én gondolkozok csak ilyen "aberrált" módon.
2017. máj. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy bűn-e, és ki vagyok, hogy erről ítélkezhessek?

Azt tudom, hogy nekem olyan nem kell, aki egy nő miatt eldobja a családját. Akkor se, ha az a nő én lennék.

Nekem fontos a hűség egy kapcsolatban, az, hogy bízni tudjunk egymásban.

Aki más nővel kezd a házassága alatt, és eldobja a gyerkét is az nőért, az nem hűséges. Teljesen mindegy, hogy mikor dugnak először.

Hiába gondolod most azt, hogy erkölcsileg helyes, amit csinálsz, mert nem lép félre. Ha a férfi oldaláról nézzük, akkor tisztább ügy, hogy előbb válik, aztán jösszte.

Ha a te oldaladról nézzük, akkor ugyanúgy rámászol egy nős férfira, szétszedsz egy családot. Követeled, hogy hagyja el érted, addig nincs szex. Ez csak zsarolás. De a lényegen nem változtat.


Egyébként ha tényleg rossz a házassága, akkor beadja a válást, amint ez a tény számára egyértelművé válik. Itt is csak arról van szó, hogy majd akkor válik, ha az új kapcsolata biztos, addig jó így is.

2017. máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!