Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a lányok/nők, hogy mezőgazdasággal foglalkozok?

Figyelt kérdés

Mezőgazdasággal foglakozom. (Földművelés, állattartás)

Ismerkedések során soha sem szokott baj lenni, minden rendben megy.

Majd amikor már kialakul az együtt járás jön a szokásos szituáció, hogy a fejemhez vágják, hogy legyen vége. Nem akarnak egy parasztal járni.

Nem tudják megszokni, hogy panelban éltek és most egy olyan férfival vannak aki nem "átlagos" ember.

Ilyenkor csak nézek....nem értem őket.


Addig nincs bajuk míg nem látnak dolgozni. Ha meg felveszem a munkás ruhát és végzem a dolgom megundorodnak.



2017. febr. 20. 12:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem ismerkedsz te rossz helyen, rossz körökben?

Persze a mai kényelmes városi életet élő emberek többsége sajnos lenézi a fizikai munkát végző embereket. Pláne ha az a munka még koszos is. (pedig nem ér kevesebbet az a munka mint az övék...)

De hidd el vannak olyan nők, akiknek más az értékrendjük,, és esetleg ők maguk is szivesen foglalkoznának ilyesmivel.

2017. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Mondd el nekik h 1 traktor 3x olyan draga mint a bmw. Mar maskepp allbanak hozza : D
2017. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Mert nem tudják,hogy egy john deere kombájn 100 milla körül van....ha tudnák....... :)
2017. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
Én imádom az állatokat és nincs bajom a földműveléssel de nem költöznék azért valami kis településre mert ez téged oda köt. Olyat kell keresni aki eleve helyben van és megszokta az ottani körülményeket. Emellett a földművelés nem egy biztos kereset (legalábbis én laikusként csak azzal találkozom hogy kiégett elfagyott kirohadt elvitte a penész stb emellett nem veszik át megfelelő értékben a nagy áruházak a terményt.) Mint írtam a földműveléshez nem értek de csirkét libát nyulat már vágtam és tartottam is vágásra szóval ezen a téren van ismeretem és nekem ez az élet magában kevés lenne. Ez is lehet egy indok.
2017. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok egy "úripics@", akinek büdös lenne a munka, nem lenne azzal bajom, ha segíteni kell időnként a munkában.

Viszont az nagyon zavarna, hogy emellett a munka mellett nem lenne magánéletünk. Nem tudnánk egy spontán programot szervezni, nem maradhatnánk ki egy hétvégére (vagy még többre) stb. Gondolom neked is furcsa lenne akár egy hétvégét is panelban tölteni, úgy hogy nincs semmi kötelezettséged. Szerintem Te sem adnád fel az eddigi életed, Te sem várhatod, hogy egy pesti lány feladjon mindent.

2017. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Bakker fahéj ! Azoknak a "vidéki lányoknak" az átlagéletkora 50 felett van ! :D

30/f

2017. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Legalabb erett nok kozul tudna valogatni :)
2017. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Falun laktam,szüleim még ott élnek.

Voltak tesomnak lovai,apamnak disznok,kecskék. Én ugyan ugy megfogtam a talicskát és a lapatot és kiganajoztam. Mentem apamékkal kaszalni pl.

Voltak nyulak is,tyukok,galambok,libak,birkák.

Imádom az alatokat,de minden hetvegen varosba jöttem mamamekhoz,15éves koromba beköltöztem. Azota is itt élek,2 Pitbullom van Panelba.

Nalam csak azért lenne kizaró ok a Te életviteled,mert soha nem költöznék ujra faluba v tanyara.

Téged meg oda köt a megélhetesed,a munkad.

N25

2017. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

9es vagyok,tesom pl Kapuváron lakik,kis város,ott lehet álatokat tartani. Vannak lovaik.

En oda se költöznék,sőt Sopronba akarok maradni,itt is van egy két hozza tartozó falu pl Kőhida,Balf az még beleferne hogy ott eljek.

2017. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen kérdéseknél mindig ez jut eszembe. Mi olyan van egy városban, amiről az emberek (nem csak nők) nem képesek "lemondani" ?

30/f

2017. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!