Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti inkább hetero...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti inkább hetero vagy biszexuális barátnőt szeretnétek?

Figyelt kérdés
Én inkább biszexuálisat. Kifejezetten tetszene, ha egy másik nővel lenne együtt és hajlandó lenne valakit bevenni néhanapján harmadiknak.

2017. máj. 13. 10:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10: De, elsosorban attol fugg.
2017. máj. 13. 12:17
 12/18 anonim ***** válasza:
42%
Nekem meg az tetszene, ha felmenne a harmadik, elkezdődne a műsor, és amikor lekerülne róla a forró naci, kiderülne, hogy olyan thai típusú "lány", és a szemed láttára frankón megcsinálná a nődet. Aztán rájönnének mind a ketten, hogy te egy beteg állat vagy, és elhúznának a pitsába.
2017. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

A nővérem biszex és monogám. Ha a pasija hármast akarna, otthagyná a fenébe.


A hármas nem attól függ, hogy biszex-e, hanem hogy mennyire parázik, hogy elhagyod.

2017. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy biszex érdekesebblenne, de jó a heteró is:)
2017. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nincsenek biszex ismerőseim, úgyhogy nem tudom hogy másabbak-e monogamitás-párkapcsolat terén. Direktben biztos nem keresnék biszex lányt, ha ismerkedés közben derül ki, akkor meg úgy jártam.

Amúgy, attól hogy biszexuális, korántsem biztos hogy bevesznek harmadiknak, plusz ezért barátnőt tartani...érdekes.

2017. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bi
2017. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miből gondolják egyesek, hogy ha valaki biszex, akkor kapásból benne van a hármas szexben. Mert az esetek többségében ez nincs így. Arról nem is beszélve, hogy ez kockázatos dolog, mert lehet hogy te a saját szórakoztatásodra hívsz oda egy másik lányt, aztán ő meg rájön, hogy a lánnyal sokkal jobb, beleszeret és lelép vele! Na aztán megnézheted magad!!
2017. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Minden erőlködésük ellenére még mindig az a normális, hogy heteró valaki!
2018. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!