Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből még lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZsaaZsaa kérdése:

Ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés
Egy hete megismerkedtem egy sráccal közös baráti társaságban. Az első találkozón nem sokat beszélgettünk, de ő vitt haza, és a ház előtt mondta, hogy szívjunk még el egy cigit. Beszélgettünk körülbelül negyed órát, de kezdtem nagyon zavarba lenni, úgyhogy elköszöntem. Azt mondta, reméli, hogy találkozunk még. Két napja találkoztunk másodjára, egy kertipartiban voltunk. Mellettem ült, és egy idő után titokban simogatni kezdte a kezem és a hátam, de senki nem vette észre. Rettenetesen élveztem, már az első pillanattól egyre növekvő vonzalmat érzek iránta. Végül úgy alakult, hogy ott aludtunk, mindketten a nappaliban. Mikor mindenki lefeküdt, megcsókolt, majd ez folytatódott körülbelül egy óráig, kézzel kényeztettük is egymást, de ennyi. Másnap ültünk vavy 5-6an a nappaliban, mikor megsimogatta a combom, majd rám dőlt, hogy ő még alszik egy kicsit. Úgy alakult, hogy ő vitt haza, de nem haza kellett, hanem máshová, így mondta, hogy először ugorjunk el hozzá, lefürdik, átöltözik, és utána visz el, mert arra van neki is dolga. Rá vártam, mikor kijött egy szál törölközőbe, mögém állt, megsimogatta a derekam, majd egy puszit adott az arcomra. Sajnos én sem erre, sem arra nem reagáltam semmit, mikor megsimogatta a combom. Itt a puszinál azért nem tudtam, mert utána egyből el is ment öltözni, a simogatásnál meg azért, mert ott voltak a többiek is, csodálom is, hogy nem vették észre. Mikor odaértünk a helyre, gondolkodtam, hogy mit mondjak vagy tegyek, de végül egyikünk sem lépett semmit, csak elköszöntünk. Ez volt tegnap délután. Azóta nem beszéltünk semmilyen felületen, nem jelölt be facen sem. Lehet még ebből valami, vagy ennyi? Mindketten 22 évesek vagyunk. Köszönöm!
2017. máj. 13. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

szombat esti erotikus sztorizgatás?

nem rossz, de láttam már jobbat is :)

2017. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valóban nem volt rossz, azért érdekelne, hogy lehet-e még esélye valaminek is, vagy felejtsem el.
2017. máj. 13. 22:10
 3/5 A kérdező kommentje:

Na, most mindenki azt hiszi, hogy kamu. Köszi. Biztosan nincs jobb dolgom, mint ide hülyeségeket kiirkálni.


Ha esetleg még valaki komolyan venné, akkor annyit még írok, hogy én biztos nem fogok kezdeményezni, sosem voltam rá képes, még a legminimálisabb formában sem :( Köszönöm!

2017. máj. 13. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes helyzet ez. Nem tudom, hogy ebből lehet-e még valami. Minden esetre úgy hiszem, hogy ilyen nyomulásért én egy hatalmas taslit kapnék, az lenne belőle. Bár lehet, hogy csak én vagyok a lúzer vagy olyan lányoknál próbálkozok akik nullának látnak. Vagy éppen elkerülöm a könnyűvérűeket, nem tudom.

Ha így haladtok talán kúrás még lehet belőle.

2017. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán bejelölheted te ismerősnek, az még nem kezdeményezés, de utána felpöröghetnek az események.
2017. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!