Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy munkatársammal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy munkatársammal, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem sült el túl jól a körülmények miatt. Az eset után pár napig nem találkoztunk, utána nagyon kellemetlen volt, úgy viselkedtem mint máskor de ő feszült volt. Végül annyiban maradtunk hogy kettőnk közt marad. Én szívesen tennék még egy próbát, de nem tudom, hogy most ő hogy gondolja. Menekült a beszélgetés elől, azt hitte először hogy azt akarom felejtsük el, pedig nem szeretném. Olyan mintha zavarban lett volna, és azon gondolkodtam talán mert (nem szeretem így nézni de ez tény,) nem egy súlycsoport vagyunk. Szerintem nem hiszi hogy van nálam esélye. Kapcsolatot nem is akarok, de ennyivel még semmi probléma nem lenne. Hogyan kéne ezt a tudtára adnom?
2017. máj. 14. 06:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Sehogy. Szerinted mennyire sértő az, hogy kapcsolatra nem elég jó neked, de néha dughattok?

Egyébként te is ro.hadt igénytelen vagy, ha olyannal is összejársz dugni, aki "szinteden aluli", és cikinek tartanád, ha kiderül.

Szánalmas...

Valószínűleg ő nem akar folytatást, azért viselkedett így, mintha semmi se történt volna. Egy alkalomra voltál jó a hatalmas egóddal. Lehet, hogy a szexet nem élvezte annyira, hogy akarjon pár ismétlést.

2017. máj. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha te már most ilyen magas lóról beszélsz, akkor hagyd!


Kefèlni meg keress mást, akit ha úgy alakul fel is vállalnál.

2017. máj. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Hogyan tovább? A valódi kérdés az, hogy hülyítsd tovább, vagy hagyd békén. A válasz pedig az utóbbi.
2017. máj. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Minden relatív. A szintek is. A te szinted sem lehet túl magas, ha így kell partnert keresned... szinte sajnállak, komolyan. Rossz lehet olyannal lenni, aki nem jön be, csak azért, hogy ne legyél egyedül.
2017. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Hagyd békén, az ő érdekében.
2017. máj. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Nemtudod merre vagy arcal haver. Szálj le a magaslóról
2017. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen érzésekkel, ha férfi lennél felmondanál!
2017. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kiírt feladatokat teljesíteni kell a hatàridők nem csúsznak az óra ketyeg az időpénz munkàra
2017. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Viccesek vagytok, tényleg. Nem szégyellem, azt hogy kapcsolatot nem akarok ezt már rég világossá tettem, és személy szerint én vonzónak tartom őt külsőleg és belsőleg is. Csak eléggé nevetséges hogy azt hiszitek ismertek olyan embereket akikről fogalmatok sincs.
2017. máj. 14. 13:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Ráírsz, új tali, ismétlés...
2017. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!