Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép nőknek mindent jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nőknek mindent jobban elnézznek a férfiak?

Figyelt kérdés
Làttam màr olyat hogy a buszsofőr olyan helyen is megàllt mindig egy szèp lànynak ahol nem is lehetni leszàllni de a csajnak közelebb volt ahova ment ezèrt megàllt neki. De ha màs ràkèrdezett azt mondta nem àll meg sehol csak ott ahol ki van jelőlve.Nagyon sok ehhez hasonló kivètelezzèst làttam màr a szèp lànnyokal kapcsolatban. Szerintetek ez hogy van?
2017. máj. 16. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Így.


Ilyen egyszerű.


Ha valaki szép, és nem utálod, akkor tudatalatt is próbálsz a kedvére tenni. (ha 0-nál több esély van szexre... vagy ha TE látod úgy, hogy 0-nál több esély van szexre)


Szerintem ez evolúciós alapokon nyugszik. Jó génekre vadászik a férfi, azokat akarja megd.gni, akiknek kívülről is látszik, hogy jók a génjei, és bármit megtesz azért, hogy szaporodhasson.


És magamon is tapasztalom, hogy egy szép nőnek, nem kell annyira jófejnek vagy okosnak lennie, hogy kedveljem és a társaságát keressem. Nyilván azért, mert szép. Könnyebben megbocsátok neki, ha jól néz ki stb.


Nem tudatos, de észrevettem magamon. Ez van .

2017. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az hagyján,de amikor a férfi (főleg vén) tanárok is kivételeznek a szép lányokkal,na az szerintem mindennek a teteje..olyanokat engednek át vizsgákon,hogy csak nézek..
2017. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, és a jóképű férfiaknak pedig mindent jobban elnéznek a nők. Ez így van.
2017. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondolom a sofőr ismertn a lányt.

Engem is rakot már ki buszvezető ismerösöm,meg az öreg Marikanénit is.

Amugy igen,a volt munkahelyemen is több mindent elnéztek egy szép csajnak,mint egy ronda pasinak (férfi fönökök).

n25

2017. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen.

De ezt eddig is tudtad.

2017. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem, azért mert valaki jó külsővel született,amiért nem tett,csak szerencséje volt,nem fogok kivételezni vele. Ahogy velem viselkedik,ugyan azt kapja vissza. Ugyan így egy előnytelenebb külsejű hölggyel is.
2017. máj. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen így van. Nem mondom, hogy korrekt vagy igazságos dolog, de 100%-osan igaz.
2017. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szexuális hatalom. Ismerős kifejezés?

Mindenkire hat olykor.

2017. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem jobban, hanem mindent!
2017. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondom,hogy én nem, volt rá példa még fiatal 18 éves koromban,hogy elküldtem a lánykát haza a p...-ba, pedig bejött külsőre, csak nem megfelelő szavakat használt nem megfelelő stílusban. Ennyi!Felőlem Salma Hayek fiatal kori külsővel is meglehet áldva, ha valami olyasmit tesz,mond ami nem tetszik nekem,vagy olyasmire kér,amihez nincs kedvem,akkor nem lesz elnézve neki,vagy teljesítve csak azért mert bejönne külsőre.
2017. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!