Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép nőknek mindent jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nőknek mindent jobban elnézznek a férfiak?

Figyelt kérdés
Làttam màr olyat hogy a buszsofőr olyan helyen is megàllt mindig egy szèp lànynak ahol nem is lehetni leszàllni de a csajnak közelebb volt ahova ment ezèrt megàllt neki. De ha màs ràkèrdezett azt mondta nem àll meg sehol csak ott ahol ki van jelőlve.Nagyon sok ehhez hasonló kivètelezzèst làttam màr a szèp lànnyokal kapcsolatban. Szerintetek ez hogy van?
2017. máj. 16. 22:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De még mennyire. Tapasztalat.


Pl. ismerős, kifejezetten cicababa. Megy hozzá az ellenőr a buszon, miután megnézte egy másik ismerős jegyét, hogy "szabad lesz?"

Erre a csaj: "Bocs, nem táncolok".

És persze az ellenőr pironkodva eloldalog. Aztán meg az ilyenek miatt vegzálnak olyan embereket is, akiknél van bérlet, mert a kvótát fenn kell tartani (most komolyan, egyetemista ismerősömmel elhitette az ellenőr, hogy nem okt. 31-ig érvényes az előző diákmatrica, hanem csak 15-ig, ezért a 20-án még érvényes diákmatricájára megbüntette)


Vagy volt olyan, hogy én kevésbé szép lányként 2 sporttáskával meg egy tele műanyag zacskóval battyogtam a metróban, mellettem egy plázacica, aki egy db zarás zacskóval szenvedett látványosan affektálva... jön egy pasi (nem ilyen alfa macsó), és kinek megy oda segíteni? Hát persze, hogy a zarás zacskós hölgyeménynek.


Vagy hogy ismerős bőszen mondja, hogy neki buta nő nem kell. Aztán összejön egy ismerősünkkel, aki tényleg olyan buta, mint a segg, mellé hisztis, beképzelt és erőszakos is. Kérdezzük, hogy te miért jöttél össze Mucikával, ha elvileg buta nő neked nem kell? "De nézd már meg, milyen segge van..."

2017. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na,hát ezek az emberek, ösztön lények, semmivel sem jobbak az állatoknál, annyival tudnak többet,hogy képesek beszélni, de azt is inkább hagyjuk egyes embereknél, mert annyira értelmetlen hülyeségeket hordanak össze, hogy az ember feletti.
2017. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!