Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek egy ilyen pasiról? Érdemes rá várni?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy 32 éves pasival. Egy szülinapi buliban ismertem meg ismerősökön keresztül. Először nem is tűnt olyan szimpatikusnak, mert épp a szűkebb baráti társaságával volt, félrevonulva. Ráadásul inkább lányok/nők voltak a közelében, akikkel láthatóan közeli barátok voltak, ölelgették egymást, viccelődtek egymással, de semmi komolyabb nem volt.


Amit tudni kell róla, hogy pénzügyi területen dolgozik, mellette sportol, többször lefutotta már a félmaratont, hobbi szinten játszik egy klasszikus zenekarban. Magas (kb. 185-190 cm lehet), sportos, izmos testalkatú, dús hajú, mély barna szemű, kedves tekintetű. Igazi álompasi számomra. :)


Amikor beszélgettünk, azonnal levett a lábamról, nagyon intelligens, tájékozott, humoros és érdeklődő, kíváncsi, sokat kérdezett rólam.


Szóval első látásra és beszélgetésre főnyereménynek tűnik, de mégis zavar, hogy megtudtam, hogy már több mint egy éve egyedül él, de láthatóan sok a lánybarátja. Azt mondta, hogy volt egy hosszú kapcsolata, aminek másfél éve lett vége és nagyon megviselte a szakítás, azóta nem volt senkivel. Valahogy ezt nem tudom elképzelni.


Meg azt is mondta, hogy azóta nagyon nehezen nyílik meg új emberek előtt, nehezen bízik meg ismeretlenekben. Viszont én szimpatikus vagyok neki, szívesen találkozgat velem, de legyek türelmes.


Múltkor (a 4. randin) már eljutottunk oda, hogy átölelt és adott a számra egy puszit, de csók még mindig nem volt, nem sétálunk kézen fogva, stb.


Nekem ez így nagyon lassú és bizonytalan vagyok, hogy mit akar. Furcsa, hogy a lánybarátaival nagyon közvetlen, velem meg bizonytalan.


25/N


2017. máj. 17. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Én hasonló kaliberű és helyzetű férfi vagyok.


Először is azt tudd, hogy ezek a lányok a barátnői. Nyilván, ha tetszene nekik, már lett volna több is, az alkalom meg lett volna. Szóval féltékenységre semmi okod.


A csalódásos részt is megértem, ugyanígy vagyok, egy ideje nem ismerkedem, hiába attól, hogy sok nő vonzónak talál mind küllemre, mind jellemre.

Azonban, ha valaki "megfogna", nem zárkóznék el. Teszem hozzá, az szerintem nem normális, hogy a negyedik randin csókol meg. Illetve az esetedben még ugye akkor sem. :O


Én a helyedben tisztáznám, hogy pontosan mit is akar. Más várni valakire, és türelemmel lenni, mint az, hogy ő sosem fog lépni, és folyton a múltra hagyatkozik.

Ha nem ismeri fel azt a helyzetet, hogy akar téged, akkor semmi értelme. A gond nem veled van, hanem azzal, hogy nem tudja magában ezt helyrerakni.

Oké-oké, csalódott... én is "összetörtem"... és nem is ismerkedem. De, ettől függetlenül nyitott vagyok az újra, és észrevenném, ha valaki "más" lenne.


Persze, ő egy másik személy, másik szemlélet, gondolkodás. Csak ő tudja, hogy mit miért tesz. De igen, más szemével furcsa, amilyen. Szerintem nem tudja, hogy mit akar, nem a jelenre fókuszál.

2017. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A haverokkal énis közvetlen vagyok mert ismerem őket.

Őrülj neki h második randin nem akar megdugni.

Elmondta az elején hogy mi az oka annak hogy lassan halad.

Miért nem hihető hogy azóta nem uolt senkije? Nekem se volt egy évig,pedig lehetett volna.

Ha tényleg tetszik a pasi ahogy írjad akkor hagyd had alakuljanak szépen a dolgok.

n25

2017. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lenne türelmem egy érzelmileg instabil személyhez... A csókkal nem hiszem hogy évekig kellene várni pl.,csak azért mert ő csalódott,mindenki csalódik,na és,ha másfél év nem elég neki,mennyi kell,10év,mire túljut az egészen ? Ha annyira vonzódna hozzád,nem bírná ki hogy ne érjen a kezedhez,hajadhoz,ne csókoljon meg.
2017. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy veled nem rihegni-röhögni akar, hanem komolyabbat is el tud képzelni. Az jobb lett volna ha egyből letolja a farkát a torkodon? Van egy normális pali aki nem egyből qrni akar és van akinek ez sem tetszik...be$z@rás!
2017. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van sok ember, akinek vannak más nemű barátai, szerintem az nem jelenti egyből azt, hogy végig is ment vagy akar menni vagy fog menni mindegyiken. Sokan tényleg nemtől függetlenül barátkoznak sokakkal, akik szimpatikusak nekik. Én nem vagyok bizalmatlan ilyen téren.


Hogy 4. randin nem csókolt meg, nekem fura lenne, de attól még nem írnám le a pasast, mint mások. Ha egyszerű kalandra menne, akkor nem várna ennyit sztem. Inkább úgy tűnik, hogy szeretne jól megismerni, nem akarja elsietni a dolgokat. Próba szerencse.

2017. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy kicsit félreérthető voltam.

Gyakran megérint, át is karol időnként, de csak egyszer ölelt meg úgy igazán és nem járunk kézen fogva.


Nem gondolom, hogy érzelmileg instabil lenne. Szociális, elég nagy baráti társasággal, a pénztároshoz, pincérhez is mindig van egy kedves szava, alapvetően közvetlen mindenkivel, velem is könnyen elbeszélgetett, mint ahogy írtam.


"Csak" egy bizonyos ponton túl nagyon nehezen enged közel magához. Nagyon szeretném őt, de bizonytalan vagyok, mi van ha mégsem kellek neki. Azt megtudtam, hogy voltak néhányan, akikkel randizott, de velük az 1. randi után abba is maradt az ismerkedés, én vagyok az első azóta a szakítása óta, akivel "halad előre", csak lassan.

2017. máj. 17. 12:57
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Basszus komolyan nektek már semmi sem jó... Ha az első randin betolja a nyelvét a szátokba az a baj, ha nem tolja be az a baj...

Hova rohansz 25 éves vagy? Nem tudod kivárni hogy szépen lassan alakuljon minden? Ha nem akkor jelezd felé és hanyagold szegény srácot.

2017. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hétvégén találkozunk.

Valami tanács, hogy hogyan pörgethetném föl az eseményeket?

2017. máj. 19. 10:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar hamar leteperni, lassabb, óvatosabb.... Ma már nem divat de szerintem helyes, hogy meg akar ismerni alaposan mielőtt nagyon közel kerül hozzád.
2017. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azért nem dobnám ilyen gyorsan a szemétre,ha eddig szimpatikus.
2017. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!